آتلیه

10 تا از بهترین آتلیه در قزوین⚡【سال1403】❤️

تیم عکاسی و فیلمبرداری این آتلیه ها با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته عکاسی و فیلمبرداری، لحظات خاص شما را با شکوه تمام به ثبت می‌رساند. هم‌چنین با استفاده از نورپردازی حرفه‌ای، پرتره‌های زیبایی از شما به تصویر می‌کشد؛ از طرفی در بهترین لوکیشن‌ها، عکس‌ها و فیلم‌های فرمالیته و مراسم عروسی شما را ثبت خواهد کرد. ما در این مطلب ضمن معرفی تعدادی از بهترین آتلیه در قزوین، اطلاعات کاملی نظیر خصوصیات و شرایط قرارداد با این آتلیه ها در اختیارتان قرار دادیم.

بهترین آتلیه در قزوین کجاست؟

آتلیه عروسی، استودیوی عکاسی و فیلمبرداری است که مخصوص مراسم عروسی و فرمالیته می‌باشد و دارای نورپردازی حرفه‌ای، بک گراندهای متنوع و زیبا، تجهیزات حرفه‌ای برای ثبت لحظات خاص مراسم عروس است، استفاده از دوربین‌های پیشرفته، لنزها و سایر تجهیزات عکاسی و نورپردازی مناسب موجب می‌شود که عکاس تصاویری جذاب و با کیفیت را ثبت کند از طرفی لوکیشن‌های عکاسی و فیلمبرداری باید مطابق با سلیقه زوجین باشد و با تم مراسم فرمالیته و عروسی هماهنگ باشد. بهترین آتلیه در قزوین قبل از شروع مراسم با زوجین مشاوره می‌کند تا با نیازها و سلایق آن‌ها درمورد نوع و سبک عکاسی و فیلمبرداری آشنا شود.

‌آتلیه عروسی قبل از شروع به کار با زوجین قرارداد مشخص و دقیقی می‌بندد. بررسی تجربه و تخصص عکاس و فیلمبردار بسیار اهمیت دارد؛ زیرا ثبت لحظه‌های خاص و تکرار نشدنی مراسم عروسی در بهترین تالار در قزوین باید توسط افراد متخصص صورت گیرد در غیر این صورت خاطرات این لحظه‌های ناب و تکرار نشدنی به خوبی ثبت نشده و از یاد و خاطره‌ها محو می‌شود. مدیریت حرفه‌ای صحنه‌های عکاسی و فیلمبرداری موجب می‌شود هر لحظه از مراسم به دقت و زیبایی به تصویر کشیده شود از این نظر نیازمند برنامه‌ریزی صحیح و ایده‌های خلاقانه عکاس و فیلمبردار در زاویه سازی و نورپردازی است.

‌تدوین، ساخت ویدیو و کلیپ‌های مختلف که شامل: انتخاب بهترین لحظات برای عکاسی و فیلمبرداری، افزودن موسیقی مناسب به هر قسمت، اصلاح رنگ‌ها و… است؛ یکی از خدمات آتلیه عروسیی می‌باشد، یکی دیگر از خدمات این آتلیه، عکاسی و فیلمبرداری روز فرمالیته عروسی با لباس‌های زیبا و متفاوت در لوکیشن‌های مختلف مانند: ساحل دریا، عمارت‌های بزرگ و شیک، مکان‌های تاریخی و… می‌باشد، پخش این کلیپ‌ها در مراسم عروسی بسیار جذاب خواهد بود هم‌چنین انتخاب لوکیشن‌ها در عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته عروسی کاملا مطابق با سلیقه عروس و داماد می‌باشد.

بهترین آتلیه در قزوین کجاست؟

معرفی انواع آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی مدلینگ: این آتلیه برای عکاسی از مدل‌های حرفه‌ای یا افرادی که تمایل به حرفه مدلینگ دارند، فعالیت می‌کند در این عکاسی، انتخاب لباس باید متناسب با موضوع، عکس و ژست‌های مدل باشد، لباس نه تنها با خود مدل بلکه با بک گراند و نورپردازی و رنگ‌ها باید هماهنگی داشته باشد از طرفی نورپردازی یک فاکتور مهم در عکاسی مدلینگ محسوب می‌شود، استفاده از سایه و نور  در این عکاسی، موجب برجستگی جزئیات لباس می‌شود.

استودیو عکاسی اسپرت: عکاسی اسپرت برای ثبت تصاویر حرفه‌ای از ورزشکاران و فعالیت‌های ورزشی به کار می‌رود این آتلیه از تجهیزات حرفه‌ای عکاسی و امکانات خاص برخوردار است تا عکاسان بتوانند از صحنه‌های ورزشی ضمن حرکت و در لحظات خاص تصویربرداری کنند در این عکاسی نورپردازی نقش اساسی دارد و لوکیشن‌های چنین عکاسی فضای باز، ورزشگاه و پارک ها هستند در این نوع عکاسی، شکار لحظه‌های ناب در جذابیت تصاویر تاثیر بسزایی دارد.

آتلیه عکاسی تولد: بهترین آتلیه در قزوین برای گرفتن عکس‌های خاص، زیبا در جشن تولد فعالیت می‌کند. ایجاد لوکیشن زیبا و جذاب برای گرفتن عکس‌های جشن تولد بسیار مهم است و معمولا به جزئیاتی مانند: دکوراسیون، اکسسوری‌ها، نورپردازی، بالن‌ها، بادکنک‌ها و… توجه می‌شود هم ‌چنین از نورهای نرم استفاده می‌شود البته مهارت در استفاده از نورهای مختلف برای ثبت لحظات خاص این مراسم، جذابیت عکس‌های جشن تولد را دوچندان می‌کند.

آتلیه عروسی: این آتلیه  فضای مخصوصی برای گرفتن عکس‌ها و فیلم‌های مربوط به عروس و داماد دارد؛ هم‌چنین دارای تجهیزات حرفه‌ای عکاسی، فیلمبرداری و نورپردازی می‌باشد؛ از طرفی بک گراندها و دکوراسیون‌های مخصوص عروسی را مهیا کرده، این بک گراندها شامل: انواع گل‌آرایی، شمع‌آرایی و انواع اکسسوری‌های مخصوص مراسم عروسی است. آتلیه عکاسی عروسی دارای دوربین‌های حرفه‌ای، انواع لنزها، فلاش‌ها و سایر تجهیزات لازم برای گرفتن عکس‌های با کیفبت می‌‌باشد.

10 تا از بهترین آتلیه در قزوین به همراه آدرس آتلیه عبارت اند از:

نام تالارآدرس تالار
آتلیه عکس تو عکسقزوین، خیام شمالی
آتلیه تیتراژقزوین، میدان عدل‌
آتلیه رخقزوین، خیابان خیام شمالی
آتلیه گلامورقزوین، خیابان فردوسی جنوبی
آتلیه اسپیناسقزوین، خیابان خیام جنوبی

10 تا از بهترین آتلیه در قزوین را بشناسید!

خدمات بهترین آتلیه در قزوین

عکاسی در منزل: خدمات عکاسی در منزل مناسب افرادی است که امکان حضور در آتلیه را ندارند یا تمایل دارند عکس‌های خانوادگی را در منزل بگیرید؛ این عکس‌ها در فضای باز یا هر محلی که مشتری تمایل دارد؛ گرفته می‌شود و ‌ عکاس با تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری در محل حضور یافته و زیباترین عکس‌ها را به ثبت می ‌رساند.

عکاسی فرمالیته: فیلمبرداری و عکاسی در روز فرمالیته یکی از خدمات آتلیه عکاسی عروسی است، زوجین قبل از برگزاری مراسم عروسی با لباس‌ها و استایل‌های گوناگون در  لوکیشن‌های مختلف ازجمله: فضای بار، عمارت‌های باستانی یا تاریخی و… عکس‌ها و کلیپ‌های روز فرمالیته را به ثبت می‌رساند و در روز عروسی آن‌ها را برای مهمانان به نمایش می‌گذارند.

ارائه آلبوم دیجیتال: یکی از خدمات بهترین آتلیه در قزوین، ارائه آلبوم دیجیتال است که درواقع عکس هایی است که در رایانه یا گوشی‌های موبایل قابل مشاهده می‌باشد و شامل تصاویر با کیفیت و زیبایی است که قابل ادیت و ویرایش می‌باشد و شما می‌توانید آن را برای دوستان خود بفرستید و جایگزینی برای چاپ فیزیکی عکس‌ها است. استفاده از آلبوم دیجیتال امکان از دست رفتن و آسیب دیدن تصاویر و عکس‌ها را کاهش می‌دهد؛ زیرا در عکس‌های چاپی امکان فرسودگی عکس‌ها پس از مدتی وجود دارد؛ هم‌چنین شما می‌توانید در این آلبوم چیدمان عکس‌ها را به دلخواه خودتان انجام دهید.

عکاسی مناسبتی: در مناسبت‌های خاصی مثل: جشن عروسی، نامزدی، عید نوروز و سایر مناسبت‌ها، عکاسان متخصص و باتجربه لحظات خاص و مهم شما را با دقت و حساسیت خاصی ثبت می‌کنند؛ هم‌چنین این آتلیه طراحی آلبوم، رتوش عکس‌ها و انواع خدمات چاپ را انجام می‌دهد، آنچه که مهم است؛ دیدن نمونه کارهای قبلی آتلیه و هزینه دریافتی مناسب آن است.

خدمات بهترین آتلیه در قزوین

نحوه عقد قرارداد با بهترین آتلیه در قزوین

انتخاب آتلیه عکاسی و فیلمبرداری مناسب اهمیت زیادی دارد قبل از بستن قرارداد با آتلیه به تمام موارد ذکر شده در قرارداد توجه کنید؛ هم‌چنین زمان شروع و پایان فعالیت آن در مراسم و تعداد ساعات کاری عکاس و فیلمبردار، تعداد کل عکس‌های تحویل داده به شما و نوع و اندازه آن ها را مشخص کنید از طرفی باید ‌تعیین کنید چه تعداد عکس ویرایش شود؟

‌تاخیر در تحویل عکس‌ها و فیلم‌ها، عدم ارائه خدمات مطابق با انتظارات شما به عنوان شرایط فسخ قرارداد باید نوشته شود؛ هم‌چنین هزینه کل خدمات و شماره تماس فوری آتلیه، عکاس و فیلمبردار در مواقع ضروری و اضطراری را در قراداد باید ذکر کنید. مشخصات  قرارداد شامل: نام آتلیه، شماره پروانه کسب از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران، آدر‌س دقیق بهترین آتلیه در قزوین و موارد ذکر شده در قرارداد می‌باشد.

تاریخ مراسم و هزینه هر ساعت اضافه فیلمبرداری و تعداد دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزاتی که به مراسم آورده می‌شود باید در قراداد مشخص شود. معمولا 30 درصد از کل مبلغ قرارداد به عنوان بیعانه توسط مشتری در زمان امضای قرارداد و 50 درصد حداکثر 2 روز قبل از تاریخ برگزاری مراسم و 20 درصد نهایی از کل مبلغ، هنگام تحویل گرفتن فیلم‌ها و عکس‌ها توسط مشتری پرداخت می‌شود.

کلام پایانی

بهترین آتلیه در قزوین با داشتن عکاسان و فیلمبرداران باتجربه و استفاده از جلوه‌های هنر عکاسی، زیباترین لحظات شما را با تمامی جزئیات به ثبت می‌رساند و برای مراسم عروسی پکیج‌های متنوعی پیشنهاد می‌کند.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. امیدواریم توانسته باشیم؛ بهترین آتلیه در قزوین را به شما معرفی کنیم در صورت داشتن هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی می‌توانید از طریق سایت تالارتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا