باغ تالار

10 تا از بهترین باغ تالار شرق تهران✅【سال1403】❤️

پیشنهاد زوجین برای برگزاری مراسمات عروسی خود تالارهای پذیرایی و یا سالن های عقد است. ولی زیباترین مکان برای برگزاری هر جشنی باغ تالارها هستند. این مراکز با داشتن فضای سرپوشیده و روباز محیط دلخواهی را در اختیار میهمانان قرار می دهند. زیبایی های باغ و گیاهان سبب شده که اکثر افراد به این سمت تمایل پیدا کرده و برای جشن خود بهترین باغ تالار شرق تهران را انتخاب نمایند. تالارهای پذیرایی و باغ تالارها وظایف و خدماتی یکسان دارند.

فضای سبز باغ تالارها 

همان طور که گفته شد علت اصلی تمایل عروس و دامادها برای برگزاری مراسمات شان در باغ داشتن فضای سبز است. باغ ها با دیزاینی که دارند محفل را به گونه دیگری آراسته و به تصویربرداری و عکاسی بهتر منجر می شوند. اکثر باغ تالارها دارای عمارت برای فصول سرد سال و باغ برای فصول گرم سال می باشند. برگزاری مراسم در پاییز و زمستان در باغ تالارها ایده خوبی نیست و خاطر میهمانان را مکدر می کند.  

بهترین باغ تالار شرق تهران برای این که بر جاذبه های باغ و محوطه سبز مجموعه بیافزاید از طراحان و دیزاینرهای مشهور کمک می گیرد. طراحان با شمع آرایی، حریر آرایی، چیدمان میز و صندلی های زیبا و مرتب، گل آرایی و درخت آرایی فضای سبز باغ را جذابیت می بخشند.  

باغ تالارها به علت ساختاری که دارند به تالارهای پذیرایی چهار فصل معروف هستند. اما نمی توان منکر زیبایی باغات در هر فصل و ماهی از سال شد. با تنظیم نورپردازی و کنترل سایه ها و تیرگی ها می توان در بهترین تالار در شرق تهران لوکیشن عکاسی به وجود آورد. بسیاری از زوجین به برگزاری جشن عقدشان در باغ تالار و چیدمان سفره عقد در فضای باز علاقه نشان می دهند. 

برخی از ویژگی های بهترین باغ تالار عبارتند از:

❤️منوی غذاتنوع در منوی غذا از ویژگی های مهم هر تالار است.
⚡تهویه مطبوعدارای تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب باشد.
✅پرسنل مجربرفتار محترمانه و برخورد مناسب با مهمانان جزو وظایف پرسنل مجرب می باشد.
⭐تجهیزات نوری و صوتیتجهیزات نوری و صوتی حرفه ای باعث ایجاد جو زیبا و باشکوه در مراسم عروسی می شود.

نحوه برخورد باغ تالار با شرایط بد آب و هوایی

شرایط بد آب و هوایی و مصادف شدن زمان برگزاری مراسم با ریزش برف و باران به جشن عروسی شما آسیب می رساند و تنها شامل برف و باران نمی شود؛ بلکه طوفان، آفتاب شدید، نیز می تواند، راحتی و آسایش مهمانان و نظم مراسم را برهم زند؛ بنابراین هنگام عقد قرارداد با بهترین باغ تالار شرق تهران توجه داشته باشید که این مکان دارای سالن سرپوشیده و تجهیزات گرمایشی لازم برای برگزاری مراسم عروسی و تشریفاتی باشد.

لازم است، این باغ تالار در تابستان مجهز به سیستم های خنک کننده باشد و میز و صندلی ها در زیر سایه بان ها قرار داده شود تا در صورت بارندگی مراسم عروسی دچار اختلال نشود؛ از طرفی مدیر باغ تالار وظیفه دارد، زمان بندی مراسم عروسی را با توجه به شرایط آب و هوایی و پیش بینی هواشناسی تنظیم کند و در صورت قرارگرفتن در شرایط نامساعد آب و هوایی اقدامات لازم را انجام دهد.

توجه به نوع کفپوش باغ تالار اهمیت زیادی دارد؛ زیرا ممکن است در اثر بارش برف و باران و رفت و آمد مهمانان و عروس و داماد، لباس عروس و مهمانان گل آلود شود و جوی ناخوشایند ایجاد کند؛ بنابراین استفاده از چمن مصنوعی برای کف پوش مانع از تجمع آب و لغزنده شدن آن هنگام بارندگی می شود؛ هم چنین کفپوش پلاستیکی نیز با دوام می باشد و در برایر لغزش مقاوم بوده و ظاهری شبیه سنگفرش دارد و مناسب باغ تالارها می باشد.

نحوه برخورد باغ تالار با شرایط بد آب و هوایی

خدمات بهترین باغ تالار شرق تهران 

باغ تالارها و تالارهای پذیرایی به لحاظ خدماتی با یک دیگر تفاوتی ندارند فقط به علت فضای گسترده و آزاد خدمات به شکل دیگری هستند. باغ تالارها معمولا وسیع بوده و برای اجرای نورپردازی مطلوب در باغ کمی با مشکل رو به رو هستند. این در صورتی است که به راحتی می توان داخل عمارت را نورپردازی کرد. بهترین باغ تالار شرق تهران به دلخواه مشتری در داخل عمارت یا باغ وسایل پذیرایی را تدارک می بیند. 

کارکنان تالار به جای نظافت یک مکان باید عمارت و باغ را تمیز کرده و در هر دو بخش آماده پذیرایی باشند. برگزار مراسم در بهترین باغ تالار شرق تهران برخی مزایا و معایبی نیز دارد. به عنوان مثال فراهم کردن سیستم های صوتی برای باغ مشکل است. زیرا فضای باغ گسترده بوده و اجرای موسیقی به صورت زنده یا آرشیو به سیستم های صوتی قوی نیاز دارد. ایجاد بخار و مه سرد در فضای سبز باغ به علت مجاورت در هوای آزاد دشوار تر می باشد.  

مدیریت بهترین باغ تالار شرق تهران موظف است خدماتی اعم از اجرای موسیقی، عکاسی و فیلم برداری، پذیرایی از میهمانان و سرو غذا، دیزاین و گل آرایی، سرگرمی و آتش بازی را در اختیار زوجین قرار دهد. مهم ترین خدمات داشتن آشپزخانه اختصاصی برای تهیه وعده های با کیفیت است. 

10 تا از بهترین باغ تالار شرق تهران را بشناسید! 

ارائه خدمات پذیرایی متناسب با بودجه مشتریان

بهترین باغ تالار شرق تهران، پکیج های متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این پکیج ها شامل: پذیرایی تشریفاتی با انواع میوه ها، شیرینی ها، نوشیدنی های سرد و گرم می باشد که با توجه به بودجه مشتریان تنوع متفاوتی داشته و در نتیجه هزینه آن ها نیز متفاوت خواهد بود؛ هم چنین انتخاب منوی شام نیز در هزینه دریافتی تاثیرگذار است، زوجین می توانند سرو شام را به صورت تک پرس، دیس پرس یا سلف سرویسی انتخاب کنند.

هزینه سرو شام به روش تک پرس کمتر است؛ زیرا تنها یک نوع غذا برای همه مهمانان سرو خواهد شد. اما در روش دیس پرس 2 یا 3 نوع غذا انتخاب می شود و هزینه بیشتری نسبت به روش تک پرس دارد، در روش سلف سرویسی تنوع غذاها زیاد است و در نتیجه هزینه بالاتری دارد در تمام این روش ها برای مهمانان پیش غذا، انواع دسرها، سالادها همراه با نوشیدنی ها سرو می شود؛ البته نوع و تعداد آن ها بستگی به بودجه و سلیقه زوجین دارد.

یکی از عوامل دیگر در هزینه دریافتی باغ تالار، اجرای موسیقی توسط گروه موسیقی است. معمولا دعوت از خواننده یا گروه موسیقی هزینه بیشتری نسبت به دی جی دارد؛ هم چنین نحوه دکوراسیون جایگاه عروس و داماد می تواند کاملا متنوع باشد، نوع گل ها و عناصر دکوراتیو که انتخاب می شود، هر کدام هزینه متفاوتی دارند. گاهی اوقات زوجین بادکنک آرایی و شمع آرایی مختصری برای این جایگاه پسند می کنند تا هزینه کمتری پرداخت کنند.

اختلاف هزینه دریافت خدمات از باغ تالار و تالار 

باغ تالارها همه خدمات تالارهای تشریفاتی را شامل شده چه بسا دارای فضای رویایی و زیبایی برای پذیرایی هستند. شرایط پذیرایی در فضای آزاد از میهمانان مشکلاتی را به وجود آورده که باید دائما توسط مجموعه نظارت و کنترل شود. به همین دلیل هزینه بیش تری از تالارها دریافت می نماید. طبق گفته ها بهترین باغ تالار شرق تهران برای این که مراسمی درخور برگزار کند باید نورپردازی، سیستم صوتی حرفه ای و پرسنل بیش تری را در خدمت بگیرد.  

از طرف دیگر بهترین باغ تالار شرق تهران به دلیل محیط گسترده ای که در اختیار مراجعین قرار می دهد دارای ظرفیت بیش تری بوده و باید بتواند پاسخگو پذیرایی و نیاز آن ها باشد. تعداد میهمانان بسیار در برگزاری یک مراسم مهم است؛ به دلیل این که داشتن میهمانان در تعداد بالا پذیرایی را سخت تر می کند. فراهم کردن وعده های غذایی و تدارک برای حجم عظیمی از افراد قابل مقایسه با تعداد کم نیست. 

خدمات هر چه باکیفیت تر و بیش تر باشند قیمت بالاتری دارند و برای باغ تالار و تالار پذیرایی تفاوتی ایجاد نمی کند. ارائه خدمات لوکس به مراجعین و میهمانان با تعداد بالا در خرید مواد و اقلام مصرفی تاثیر داشته و از طرفی ریسک مراسم را نیز افزایش می دهد. طراحی و دیزاین بهترین باغ تالار شرق تهران به علت دشواری که دارد هزینه های زیادی را به مدیریت تحمیل می کند و از این بابت اختلاف هزینه دریافت خدمات از باغ تالار بیش تر می باشد. 

اختلاف هزینه دریافت خدمات از باغ تالار و تالار 

وظایف پرسنل بهترین باغ تالار شرق تهران 

هر بخشی از باغ تالار به اداره و نظم نیاز دارد. پس باید در هر قسمت مسئول و افرادی را برای انجام امور آن بخش استخدام کرد. در آشپزخانه افراد به تامین غذا و تدارک نوشیدنی و میان وعده برای میهمانان می پردازند.

در طول اجرای مراسم مدیریت یا شخصی نماینده باید در همه امور شرکت داشته و هر آیتم را به موقع به اجرا برساند. نورپردازی باغ باید با توجه به شرایط تغییر کرده و نیاز به تجربه و مهارت دارد. مسئول خرید بهترین باغ تالار شرق تهران موظف است تمام خریدهای مجموعه را با مدیریت هزینه و حفظ کیفیت انجام دهد. 

اگر مجموعه تشریفاتی دارای خدمات متنوع و اختصاصی باشد، افراد در هر یک از آیتم ها مانند اجرای موسیقی زنده، نوازندگان دف و سنتور، عکاسی و فیلم برداری از مجالس و پخش کلیپ فرمالیته عروس و داماد به انجام وظیفه خود می پردازند.  

کلام آخر 

افراد برای داشتن مراسم لوکس و به یادماندنی حاضرند هزینه های زیادی را متقبل شوند اما تنها هزینه کردن کافی نیست. انتخاب تشریفات عروسی با پیچیدگی های همراه بوده و باید با معیارهای انتخاب هر کدام آشنایی داشت. ما در این مقاله سعی کردیم تعدادی از بهترین باغ تالار شرق تهران را به شما معرفی کنیم. تالارتو از همراهی شما قدردانی کرده و منتظر نظرات و انتقادات تان است.  

4.5/5 - (4 امتیاز)

ستایش نیری

با سلام ستایش نیری هستم و به علت علاقه بسیاری که به تشریفات مجالس عروسی و عقد دارم؛ به دنبال کسب اطلاعات در این باره هستم. بنابراین مدتی است که مشغول تولید محتوا در این زمینه شده ام تا مطالبی را که برای همه می تواند مفید و جالب باشد را با شما به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا