سالن عقد

بهترین سالن عقد در قم✅【سال1403】+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم بهترین سالن عقد در قم را به شما معرفی کنیم. برگزاری مراسم عقد با تشریفات خاصی ‌مانند: چیدمان سفره عقد، سرو شام، اجاره تجهیزات صوتی و تصویری و…همراه می‌باشد. انجام تمامی این تشریفات کار آسانی نیست و نیازمند تخصص و تجربه خاصی است؛ پرسنل تشریفات سالن عقد تمام این خدمات را با بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهند داد و مراسم شما را به روزی خاص تبدیل می‌کنند.

سالن عقد ایده‌آل چه مکانی است؟

انتخاب سالن عقد باید متناسب با نیازها و سلیقه عروس و داماد و تعداد مهمان‌ها باشد. این سالن باید دارای دکوراسیون زیبا، نورپردازی حرفه‌ای، تیم عکاسی و فیلمبرداری باتجربه و سفره عقد با دیزاین جذاب و… باشد هم‌چنین کیفیت غذاها و نحوه پذیرایی از مهمانان یکی از جنبه‌های مهم در برگزاری مراسم عقد است به همین دلیل لازم است با مدیریت سالن عقد و تیم کترینگ درمورد منو غذاها و خدمات پذیرایی مذاکره کنید از طرفی تست غذاها قبل از برگزاری مراسم یکی از بهترین روش‌ها برای ارزیابی کیفیت غذاها است.

عروس و داماد در انتخاب منو غذایی باید سلیقه و بازه سنی مهمانان را در نظر بگیرد از طرفی خدمات جانبی از جمله: خدمات سرویس‌دهی، دکوراسیون میز غذاخوری، نوع و طرح ظروف و لیوان‌ها و… در زیبایی دیزاین میز غذاخوری موثر است و مهم‌تر از همه نحوه رفتار پرسنل سالن عقد با مهمانان در تجربه لذت بخش پذیرایی تاثیر گذار است. دکوراسیون سالن عقد باید با سلیقه عروس و داماد هماهنگ باشد؛ زیرا بک گراند مناسبی برای عکس‌ها و فیلم‌های مراسم عقد خواهد بود.

سالن عقد ایده‌آل چه مکانی است؟

یکی از نکات مهم، بازدید حضوری شما از بهترین سالن عقد در قم می‌باشد تا از امکانات و چشم اندازهای این مکان مطلع شوید از طرفی انتخاب تیم فیلمبرداری و عکاسی حرفه‌ای با تجهیزات پیشرفته موجب می‌شود که لحظات خاص و زیبای مراسم  شما به خوبی ثبت شود. هم‌چنبن دیزاین سفره عقد بسیار مهم است؛ بنابراین سالن عقدی را انتخاب کنید که سفره عقد آن قابلیت طراحی متناسب با سلیقه شما را داشته باشد علاوه بر این اجرای موسیقی زنده یا پخش موسیقی توسط دی جی نیز در ایجاد فضای خاص و جذاب برای مراسم شما موثر است.

معیار انتخاب بهترین سالن عقد در قم

ظرفیت سالن عقد: قبل از اقدام به رزرو بهترین سالن عقد در قم حتما تعداد دقیق مهمانان را مشخص کنید و سالنی را انتخاب کنید که متناسب با تعداد مهمانان باشد. وجود فضای کافی و مناسب امری ضروری برای رفت و آمد مهمانان و جشن و پایکوبی آن‌ها است علاوه بر این برای تیم فیلمبرداری نیز امکان ثبت لحظه‌ها آسان‌تر می‌شود.

اهمیت سفره عقد جذاب: سفره عقد یکی از عتاصر مهم در زیبایی مراسم  است با برپایی سفره عقد، خطبه عقد توسط عاقد با حضور مهمانان جاری می‌شود و زندگی زوجین به هم پیوند می‌خورد. هر یک از وسایل سفره عقد مفهوم زیبایی دارد به طورمثال فندق، گردو و بادام تزیین شده در سفره عقد، نشانه برکت و گستردگی سفره زندگی زوجین است و گردو نشانه‌ طول عمر عروس و داماد است و نان بر سر سفره عقد نماد برکت از طرف خداوند می باشد.

هزینه سالن عقد: هزینه این سالن بسیار متنوع است و به عوامل مختلفی شامل: موقعیت مکانی، امکانات سالن، تاریخ برگزاری مراسم،تعداد مهمانان و خدمات اضافی شامل: سرو غذا و نوشیدنی‌ها، اجرای موسیقی زنده و… بستگی دارد. بهتر است قبل از رزرو سالن عقد با مدیریت سالن برآورد دقیقی از هزینه‌های کلی و پنهان داشته باشید هم‌چنین می‌توانید با مدیریت سالن در مورد تخفیفات برای پکیج‌های خاص یا برگزاری مراسم در روزهای غیر تعطیل مذاکره کنید.

نحوه پذیرایی سالن عقد: پذیرایی مناسب تاثیر مستقیمی بر رضایت مهمانان دارد. کیفیت غذاها و نوشیدنی‌ها بسیار مهم است علاوه بر این تیم پذیرایی باید از افراد حرفه‌ای و متعهد تشکیل شده باشد تا به نیازهای مهمانان به درستی پاسخ دهد هم‌چنین سرو غذا باید در زمان معین انجام شود و پرسنل پذیرایی در حین سرو غذا باید به نیازهای مهمانان پاسخ دهند از طرفی تنظیم قرار گرفتن میزها و صندلی‌ها به راحتی مهمانان در سرو شام کمک می‌کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین سالن عقد:

⭐ مکان در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته باشد.
✅ تجهیزاتاز امکانات و تجهیزات ویژه ای برخوردار باشد.
💎 دکوراسیوندکوراسیون سالن عقد باید متناسب با سلیقه عروس و داماد باشد.
❤️میزان رضایت%90 موفقیت و جلب رضایت مشتریان را کسب کند.

اهمیت داشتن پارکینگ مناسب 

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب سالن عقد داشتن پارکینگ مناسب با ظرفیت کافی می‌باشد تا مهمانان نیاز به جستجوی محل پارک مناسب در خیابان‌‌های اطراف سالن عقد نباشند و بدون مشکل پارک خودرو در مراسم عقد با خیالی آسوده شرکت کنند؛ از طرفی مجهز بودن بهترین سالن عقد در قم به پارکینگ، موجب نظم در ترافیک خیابان‌های اطراف سالن عقد خواهد شد و از شلوغی‌های غیر ضروری جلوگیری می‌کند؛ هم‌چنین مجهز بودن پارکینگ به دوربین‌های مدار بسته و پارکبان باتجربه و متعهد، موجب اعتماد مشتریان به سالن عقد خواهد شد و یکی از مزایای این مکان به شمار می‌آید.

10 تا از بهترین ‌سالن عقد در قم را بشناسید!

تفاوت هزینه عروسی در سالن عقد با باغ تالار

سالن عقد معمولا فضای محدودتری دارد و با وجود داشتن امکانات کامل به علت ارائه خدمات در فضای کوچکتر نیاز به تجهیزات کمتری دارد از طرفی تعداد مهمان ها در بهترین سالن عقد در قم محدود می‌باشد؛ بنابراین هزینه کمتری نسبت به باغ تالار دارد هم‌چنین برگزاری مراسم در بهترین باغ تالار در قم به علت خدمات رفاهی مانند: نوع دکوراسیون، ‌گل‌آرایی، اجرای موسیقی و برنامه‌های سرگرم کننده مثل آتش بازی و امکان فیلمبرداری با هلی شات هزینه بالاتری دارد.

‌علاوه بر این پذیرش تعداد مهمان‌های بیشتر نیز در هزینه باغ تالار و بهترین تالار قم موثر است. برگزاری مراسم در فضای باز باغ تالار در شرایط جوی نامساعد نیاز به هزینه اضافی برای استفاده از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی دارد هم‌چنین هزینه گل‌آرایی و تامین روشنایی فضای باغ تالار بیشتر از سالن عقد است؛ بنابراین در انتخاب سالن عقد یا باغ تالار باید تعداد مهمانان، بودجه مالی و انتظاراتتان را از مراسم عروسی در نظر بگیرید.

تفاوت هزینه عروسی در سالن عقد با باغ تالار

مزایای برگزاری مراسم عروسی در بهترین سالن عقد در قم

سالن عقد مکانی مناسب برای برگزاری مراسم عقد است و مزایای زیادی برای برگزاری مراسم دارد، برخی از این مزایا شامل موارد زیر ‌می‌باشد:

  • سالن عقد با دکوراسیون و طراحی خاصی تزیین شده است و با داشتن تجهیزات پیشرفته، مراسم شما را به زیبایی برگزار می‌کند.
  • بهترین سالن عقد در قم، منو غذایی متنوعی را ارائه می‌دهد تا مورد پسند مهمانان قرار گیرد هم‌چنین این سالن امکان برگزاری مراسم بله برون، جشن تولد و… را نیز فراهم می‌کند.
  • برگزاری مراسم در سالن عقد در صرفه جویی زمان و هزینه به شما کمک می‌کند؛ زیرا تمامی امکانات به صورت یکجا در اختیارتان قرار می‌گیرد.
  • دکوراسیون لوکس و زیبای سالن عقد به عروس و داماد امکان می‌دهد که بک گراند زیبایی برای عکس‌ها و فیلم‌های خود داشته باشند به خصوص با نورپردازی مناسب، زیبایی و شکوه عکس‌ها و فیلم‌های شما نمایان می‌شود.
  • سالن عقد لوکس دارای سیستم‌های صوتی مناسب است که امکان اجرای موسیقی با‌کیفیت را فراهم می‌کند هم‌چنین در صورت تمایل شما پخش موسیقی مدرن توسط دی جی امکان پذیر است.
  • پرسنل سالن عقد به دلیل تخصص در برگزاری انواع مراسم عقد‌ به شما ایده‌های جدیدی درمورد انواع دکوراسیون سفره عقد، منو متنوع غذایی، برنامه‌های سرگرم کننده و… می‌دهند.

نحوه تغییر تاریخ رزرو سالن عقد

شرایط کنسلی سالن عقد و میزان خسارت دریافتی باتوجه به نوع قراردادی که بین سالن عقد و مشتری بسته می‌شود، متفاوت خواهد بود‌. برخی از سالن‌های عقد یک مهلت زمانی مشخص برای کنسل کردن یا تغییر تاریخ مراسم عقد در نظر می‌گیرند؛ قبل از این مهلت بابت خسارت، هزینه کمتری پرداخت می‌شود به طور مثال 45 روز قبل از مراسم 5 درصد از کل مبلغ و 15 روز مانده به مراسم 20 درصد از کل هزینه کسر می‌شود؛ هم‌چنین ممکن است؛ شما مجبور شوید؛ زمان برگزاری مراسم را تغییر دهید ولی قصد فسخ قرارداد را نداشته باشید در این صورت 45 روز قبل از تاریخ اصلی اعلام شده در قرارداد باید تاریخ جدید برگزاری مراسم را به سالن عقد اطلاع دهید در این صورت هزینه‌ای بابت خسارت از شما دریافت نمی‌شود. در صورت وقوع حوادث طبیعی مثل سیل یا زلزله و لغو مراسم عروسی، سالن عقد براساس قوانین، مسئولیتی درمورد بازگرداندن بیعانه پرداختی شما ندارد و درصورتی که قبل از برگزاری مراسم به علت تخلف با شکایت سالن عقد تعطیل شود، بیعانه پرداختی باید به طور کامل به زوجین برگردانده شود.

کلام آخر 

بهترین سالن عقد در قم ‌با ارائه خدمات مختلف از جمله: دکوراسیون منحصر به فرد، پرسنل پذیرایی مجرب، منو غذایی متنوع، اجرای خطبه عقد توسط عاقد و… مراسم عقد شما را باشکوه تمام برگزار می‌کند و روزی استثنایی را برای شما به یادگار می‌گذارد. از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. امیدواریم توانسته باشیم بهترین سالن عقد در قم را به شما معرفی کنیم در صورت داشتن هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی می‌توانید از طریق سایت تالارتو آن را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (10 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + یک =

دکمه بازگشت به بالا