سالن عقد

10 تا از بهترین سالن عقد در شرق تهران⭐【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم بهترین سالن عقد در شرق تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. تقریبا تا یک دهه گذشته اغلب زوجین مراسم عقد خود را در منازل برگزار می کردند اما امروزه مکان هایی برای برگزاری این مراسم تحت عنوان بهترین سالن عقد با امکانات و خدمات ویژه ای تعبیه شده که عروس و دامادها می توانند با انتخاب این سالن مراسمی مجلل و با شکوه را در مکانی شیک و لوکس برگزار کرده و جشنی زیبا و به یاد ماندنی را در کنار میهمانان و دوستان خود رقم بزنند.

بهترین سالن عقد در شرق تهران کجاست؟

شروع زندگی مشترک زوجین با برگزاری مراسم عقد انجام می شود بر این اساس اغلب عروس و دامادها تمایل دارند که مراسم عقد خود را در یک سالن مجلل و زیبا با حضور اقوام و دوستان جشن بگیرند که برای این منظور لازم است که بهترین سالن عقد در شرق تهران را انتخاب کنند.

سالن عقد مکانی است که از امکانات ویژه و ضروریات یک مراسم عقد لاکچری برخوردار بوده و زیبایی و مجلل بودن فضا و دکوراسیون آن تاثیر زیادی در شکوه مراسم دارد.

 سالن عقد خدمات و تشریفات مربوط به جشن عقد از قبیل گل آرایی، دیزاین، موسیقی، پذیرایی از میهمانان و غیره را ارائه می دهد و این امر موجب می شود تا عروس و دامادها به راحتی به سایر امور خود پرداخته و هیچگونه دغدغه ای برای تدارکات مراسم عقد نداشته باشند.

بهترین سالن عقد در شرق تهران دارای دکوراسیونی خاص و جذاب بوده و سفره عقد و اکسسوری های زیبا و منحصر به فردی مطابق با سبک مراسم و سلیقه عروس و داماد برای آن تعبیه شده است که در کنار امکانات ویژه این سالن، مراسم عقد لاکچری به بهترین شکل در آن برگزار می شود.

مهم ترین ویژگی های بهترین سالن عقد:

⭐مکان در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته باشد.
✅تجهیزاتاز امکانات و تجهیزات ویژه ای برخوردار باشد.
💎دکوراسیوندکوراسیون سالن عقد باید متناسب با سلیقه عروس و داماد باشد.
❤️میزان رضایت%90 موفقیت و جلب رضایت مشتریان را کسب کند.

مزیت مراسم عقد در سالن عقد مجلل

برگزاری مراسم عقد در بهترین سالن عقد در شرق تهران می تواند مزایای زیادی را برای زوجین داشته باشد که برخی از مهم ترین این مزایا به قرار ذیل است:

 • انجام کلیه امور مراسم توسط سالن عقد انجام می شود: برگزاری مراسم عقد نیازمند انجام تدارکاتی از قبیل چیدمان میز و صندلی، آماده سازی میوه و شیرینی برای پذیرایی از میهمانان، دیزاین فضای مراسم و غیره است که انجام کلیه این امور توسط سالن عقد انجام می شود.
 • برگزاری جشن عقد به بهترین شکل: برای این که یک جشن عقد ایده آل برگزار کنید باید به تمام جزئیات آن توجه کنید که بهترین سالن عقد در شرق تهران به دلیل در اختیار داشتن پرسنل مجرب و آموزش دیده از جدیدترین ایده ها مطلع بوده و کلیه امور مربوط به مراسم بدون نقص و با برنامه ریزی دقیق انجام می شود.
 • عکس ها و کلیپ های زیبایی را خواهید داشت: دیزاین سالن عقد توسط تیم حرفه ای تشریفات طراحی و اجرا می شود که این امر موجب می گردد تا در فضایی زیبا عکس ها و کلیپ های عالی را از مراسم خود ثبت کنید. علاوه بر این نورپردازی حرفه ای سالن تاثیر بسزایی در جذابیت عکس های مراسم عقد خواهد داشت.
 • برگزاری مراسم به همراه موسیقی زنده و یا دی جی: بهترین سالن عقد در شرق تهران از امکانات و تجهیزات لازم برای اجرای موسیقی مورد دلخواه میزبان و میهمانان برخوردار است و این امر در کیفیت مراسم و لذت بردن میهمانان از تمام لحظات آن تاثیر بسزایی دارد.

از دیگر مزیت های برگزاری جشن عقد در بهترین سالن عقد در شرق تهران می توان به مواردی از قبیل برنامه ریزی و نظم در زمان برگزاری مراسم، پذیرایی متنوع و سرو شام و نهار در صورت سفارش میزبان، امکان برگزاری مراسم عقد آریایی، تزئینات و اکسسوری های جدید اشاره کرد.

سالن عقد به چه مکانی گفته می شود؟

نکات ضروری در رزرو بهترین سالن عقد در شرق تهران

زوجین برای برگزاری مراسمی بی نقص باید چند نکته را در رزرو بهترین سالن عقد در تهران مدنظر قرار دهند و با رعایت آن شبی زیبا و رویایی را برای خود و میهمانان رقم زنند. برخی از مهم ترین این نکات به قرار ذیل است:

 • ظرفیت سالن عقد را جدی بگیرید: یکی از نکات مهم که می بایست در زمان برگزاری مراسم عقد به آن توجه ویژه داشته باشید ظرفیت مکان و یا سالن عقد است که بایستی متناسب با تعداد میهمان باشد. بزرگ یا کوچک تر بود  سالن نسبت به تعداد افراد حاضر در مراسم می تواند موجب آسیب های جبران ناپذیری به جشن عقد شود.
 • چک لیست مراسم عقد را با دقت جمع آوری کنید: قبل از هرگونه اقدامی برای رزرو سالن عقد کلیه وسایل و کارهایی که برای این مراسم ضروری است را تهیه کنید. بهتر است وقت و زمان کافی را برای جمع آوری این چک لیست اختصاص دهید و بدین ترتیب حتی کوچکترین جزئیات را فراموش نخواهید کرد و مراسمی بی نقص را برگزار می کنید.
 • برای رزرو سالن به موقع اقدام کنید: در چک لیست خود تاریخ عقد را نیز تعیین کنید و حداقل دو ماه قبل از تاریخ مراسم برای رزرو بهترین سالن عقد در شرق تهران اقدام کنید. اگر تاریخ مراسم شما متناسب با یکی از روزهای خاص مذهبی و اعیاد باشد کار شما سخت تر بوده و باید برای رزرو سالن عقد سریعا اقدام کنید.
 • امکانات و خدمات را نسبت به سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید: فراهم سازی کلیه امکانات و خدماتی که در سالن عقد ارائه می شود هرگز به معنای مجلل بودن مراسم عقد نخواهد بود بلکه بایستی برای این که مراسمی رویایی و بی نقص داشته باشید خدمات و امکانات مورد نیاز را براساس سلیقه و میزان بودجه خود فراهم کنید.

10 تا از بهترین سالن عقد در شرق تهران را بشناسید!

هزینه چینش سفره عقد

یکی دیگر از خدماتی که در بهترین سالن عقد در شرق تهران ارائه می شود؛ چیدمان سفره عقد توسط تیم حرفه ای تشریفات است. هزینه چینش سفره عقد به عوامل مختلفی بستگی دارد که به قرار ذیل است:

 • متریال مورد استفاده: اقلام و لوازمی که در سفره عقد قرار می گیرند تعیین کننده هزینه چیدمان این سفره خواهند بود هر چقدر این متریال ها مدرن تر و لاکچری تر باشد هزینه آن نیز افزایش می یابد.
 • طراحان و تکنسین چیدمان: یکی از مهم ترین گزینه های تعیین هزینه چیدمان سفره عقد تخصص و تجربه طراحان آن است که هر چقدر طراح با سابقه تر باشد هزینه طراحی سفره عقد نیز بیشتر خواهد شد.
 • سلیقه زوجین: یکی دیگر از مواردی که در تعیین هزینه سفره عقد تاثیر مستقیم دارد سلیقه و پیشنهادات زوجین است. به عنوان مثال برخی عروس و دامادها تمایل دارند از گل های طبیعی و نورپردازی حرفه ای برای بخش های مختلف سفره عقد استفاده شود.

اهمیت تزئینات اتاق عقد

یکی از موارد مهم در سالن عقد اکسسوری ها و تزئینات آن است. لذا قبل از این که برای رزرو بهترین سالن عقد در شرق تهران اقدام کنید حتما مراسم هایی که در گذشته در این سالن برگزار شده است را مشاهده کنید.

گل آرایی و شمع آرایی سالن و جایگاه عروس و داماد و انتخاب رنگ مناسب را حتما مدنظر قرار دهید زیرا این موارد در مجلل جلوه دادن مراسم تاثیر زیادی دارد. علاوه بر این تزئینات و اکسسوری های سالن عقد در شیک تر شدن عکس و فیلم مراسم نیز موثر است.

مورد دیگر که در مورد تزئینات سالن عقد باید مورد توجه قرار دهید چینش میزها و صندلی ها و ظروفی است که برای پذیرایی از میهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. نوع نورپردازی مراسم و جایگاه عروس و داماد، مه سرد و آتش بازی و غیره نیز جزو تزئینات سالن عقد محسوب می شود.

از دیگر مواردی که به عنوان تزئینات سالن و یا اتاق عقد حائز اهمیت است چیدمان سفره عقد می باشد که باید مطابق با سلیقه عروس و داماد و سبک مراسم طراحی و اجرا گردد.

خدمات پذیرایی در بهترین سالن عقد در شرق تهران

یکی از مهم ترین خدماتی که در مراسم عقد که باید به بهترین نحو ممکن انجام گیرد پذیرایی از میهمانان است. بهترین سالن عقد در شرق تهران مسئولیت ارائه خدمات پذیرایی را بر عهده گرفته و برای این منظور از تیم تشریفات مجرب و حرفه ای بهره مند می باشد.

سالن عقد از همان لحظه شروع مراسم تا پایان آن کادر خدمات پذیرایی را در اختیار میهمان ها قرار می دهد و کلیه خدمات پذیرایی توسط این پرسنل با مهارت زیادی انجام خواهد گرفت.

خدمات پذیرایی در بهترین سالن عقد در شرق تهران

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم؛ مطالبی در مورد: هزینه چینش سفره عقد، خدمات پذیرایی در بهترین سالن عقد در شرق تهران، اهمیت تزئینات اتاق عقد و بهترین سالن عقد در شرق تهران کجاست؟ و … را تهیه کنیم. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. امیدواریم مطالب ارائه شده سودمند واقع شود و در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید سایر مقالات سایت تالارتو را مطالعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، مدرک تحصیلیم؛ کارشناسی کامپیوتر است و به سبب علاقه ای که به نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی را شروع کردم و در سایت های مختلفی فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا