کسب و کار

بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران💎【سال1403】+ لیست 10 تایی

در دوره های گذشته آرایشگری جزو حرفه های است که به مقدار قابل توجه ای دستخوش تغییر شده است. با ترویج فرهنگ اهمیت دادن انسان به سلامت و زیبایی خویش، روز به روز به گسترش این شغل افزوده شده و روش های نوینی روی کار می آید. مشتریان آرایشگاه های مردانه شامل همه اقشار جامعه می شوند؛ بنابراین باید بنا به درخواست مراجعین خدمات را طراحی و ارائه کرد. بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران برای هر طیف سلیقه و کلیه سنین خدمات و لاین های زیبایی داشته و در صدد جلب رضایت مشتریان می باشد. در این مقاله با ما همراه شوید تا به شما در انتخاب آرایشگاه تان کمک کنیم.     

وظایف بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران 

پیرایش و اصلاح صورت: حذف ریش و سبیل یکی از قدیمی ترین خدمات آرایشگاه هاست که امروزه به روش های جدیدی انجام می شود. وکس موهای زائد، اصلاح ریش و محاسن و مدل دادن به آن نمونه هایی از پیرایش صورت است. ایجاد خط ریش و ته ریش یکی از خدمات تخصصی آرایشگاه های مردانه است که با آرایشگر با استفاده از ماشین اصلاح، مواد شیمیایی و تیغ های تیز آرایشگری به آن ها می پردازد.  

کوتاهی و آرایش مو: پیرایش موهای سر در گذشته تنها به چند روش در آرایشگاه ها رایج بود اما در حال حاضر هزاران سبک و مدل کوتاهی مو وجود دارد که آرایشگران بنا بر اصول چهره شناسی به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. با حذف و اضافه کردن مو به بخشی از قسمت ها می توان طرح های جدیدی خلق کرد و این کار به خلاقیت و ایده پردازی بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران بستگی دارد. حالت دهی به موها با استفاده از دستگاه های حرارتی، فر و یا صاف کردن موها به صورت دائم و موقت از وظایف آرایشگاه ها در بخش موآرایی می باشد.   

گریم و میکاپ: استایلیست ها با بررسی زاویا و ویژگی های چهره اشخاص، عیوب و زیبایی های ظاهری را تشخیص داده با تکنیک های ویژه آرایشگری رد محوی از آرایش در چهره فرد ایجاد می کند. آرایشگر با تسلط بر روی انواع حالت و فرم صورت به نحوی از سایه ها استفاده کرده که ظاهر فرد برجسته شده و زیبایی ها بیش تر نمایان شود. گریم آقایان به معنای پوشش عیوب صورت و آرایش محو برای بهتر کردن چهره است.    

خدمات ناخن: این آیتم مدت کمی است که به وظایف آرایشگاه افزوده شده است. آرایشگر با سوهان کشی، ریشه گیری و دور گیری ناخن ها، پولیش زدن و حالت دهی به ناخن ها فرم آن ها را به طور کلی تغییر داده و موجب زیبایی دست می شود. حذف سلول های مرده دست و پا با استفاده مواد مخصوص و دستگاه های مدرن از اقدامات بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران است.  

وظایف بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران 

خدمات پوستی: بسیاری از آقایان پوست ناهموار و آلوده ای داشته و نیازمند انجام اقدامات مراقبتی وست هستند. در آرایشگاه های مردانه با پاک سازی و لایه برداری پوست، صورت را از هر گونه جوش، لکه و ناهمواری زدوده و با آبرسانی توسط انواع ماسک ها پوست شفاف و زیبا خواهد شد.   

مراحل انجام خدمات پوست آقایان 

در مرحله اول آرایشگر بر اساس نوع پوست بخور سرد و گرم را انجام داده و با استفاده از ابزار مخصوص لایه برداری را به صورت سطحی انجام می دهد. برای این کار می توان از گوماژ یا اسکراب هم استفاده کرد. در برخی از آرایشگاه ها از مواد طبیعی برای لایه برداری کمک گرفته می شود. در مرحله بعدی به روش های مختلفی آرایشگر از تجهیزات الکتریکی کمک گرفته و لایه برداری عمیق را انجام می دهد به این کار دزن می گویند. در این مرحله کلیه جوش های  صورت تخلیه شده و از بین می روند. مرحله چهارم آبرسانی به پوست یا هیدرومی است. پوست برای این که عملکرد خوبی داشته و رطوبت خود را حفظ کند نیاز به تغذیه و ویتامین تراپی دارد. 

آرایشگر با قرار دادن انواع ماسک روی صورت و استفاده از روغن و کرم های گوناگون پوست را تغذیه می کند. مرحله پنجم هایفریکوئنسی نام داشته و در آن با جریان الکتریکی منافذ باز پوست بسته شده و سطح پوست کاملا صاف می شود. با استفاده از ماسک های مغذی که به کلاژن سازی کمک می کنند، مواد مورد نیاز را در اختیار پوست قرار داده و چین و چروک های سطحی پوست کاهش یافته و پوست جوان سازی می شود. مرحله نهایی متعلق به ماساژ صورت برای افزایش خون رسانی و کمک به کلاژن سازی صورت است.   

برخی از مهم ترین ویژگی های آرایشگاه مردانه در جدول زیر لیست شده است:

❤️موقعیت مناسبقرارگیری آرایشگاه مردانه در مرکز شهر باعث دسترسی آسان مراجعین می گردد.
⚡تهویه مطبوعآرایشگاه مردانه باید دارای تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب باشند.
✅برخورد عالیرفتار محترمانه و برخورد مناسب با مشتریان جزو وظایف پرسنل آرایشگاه مردانه به حساب می آید.
⭐به روز بودنیکی از مهم ترین ویژگی های آرایشگاه ها استفاده از جدیدترین روش ها و به کاربردن به روزترین متدها در ارائه خدمات می باشد.

10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران را بشناسید! 

مزایا و معایب شغل آرایشگری 

آرایشگری یک شغل محبوب است که با هنر گره خورده و بسیاری از هنرمندان را به خود جذب کرده است. شناخت مزایا و معایب این حرفه می تواند هنرجویان را برای رویارویی با دشواری ها و فواید شغل آینده شان یاری دهد. ابسیاری از افراد عاشقانه این شغل را دست داشته و تشنه پیشرفت در حرفه آرایشگری هستند. این افراد با علاقه و تمرکزی که روی شغل خویش دارند، با شادی در پی یافتن ترفندها و راهکارهای آرایشگری هستند که خود زمینه رشد و بالندگی را فراهم می آورد.  

معمولا کسانی آرایشگری را دوست داشته و بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران را تاسیس کرده اند، برنامه ریزی منعطفی دارند. ساعات کاری و قوانین توسط متقاضی تعیین شده و آرایشگر است که تعیین می کند در چه حوزه هایی فعالیت داشته یا چه زمانی را به این کار اختصاص دهد. درآمد معقول و ایجاد سابقه با افزایش مشتریان و تکرر مهارت ها از دیگر مزایا شغل آرایشگری محسوب می شود. یک آرایشگر فعال می تواند زمان هایی که مشتری ندارد را به آموزش و کسب مهارت بیش تر اختصاص دهد.  

در کلتا زمانی که در میان مشتریان برند سازی نشده و تبلیغات در سطح گسترده انجام نشود، نمی توان انتظار پیشرفت و شکوفایی چندانی را داشت. آرایشگر در طول روز ساعات زیادی را روی پا ایستاده و خستگی جسمی زیادی را تحمل می کند. عموما ساعات کاری طولانی داشته و خطر سلامتی، آرایشگر را تهدید می کند. به علت گسترش و اشباع شغل آرایشگری جذب مشتری سخت تر می باشد. جذب مشتری به وسیله تبلیغات و توسعه خدمات هزینه زیادی را نیاز دارد. مهم ترین عیب و چالش این حرفه تامین هزینه وسایل پیشرفته و مکان آرایشگاه است.    

مزایا و معایب شغل آرایشگری 

مشتریان بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران 

همه آقایان به اصلاح و پیرایش مو و صورت خود نیاز دارند اما برخی از آرایشگاه ها دارای تجهیزات و امکانات پیشرفته ای برای مشتریان خود ایجاد می کنند که همه افراد توانایی بهره مندی از این خدمات را ندارند. بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران با ارائه خدمات زیبایی پوست، مو و ناخن در همه لاین ها می توان مشتری های مخصوص خود اعم از بازیگران، فوتبالیست ها، خواننده ها و افراد مشهور در سطح استان و کشور را جذب کند. البته تنها امکانات و وسایل پیشرفته کافی نیست بلکه آرایشگر باید با مهارت و توانمند باشد.  

دسته بعدی شامل افرادی معمولی جامعه می شود. طبیعتا سبک کار آرایشگاه در انتخاب مشتری تاثیر می گذارد. یک آرایشگاه خوب با سلیقه همه افراد پیش رفته و برای عموم امکان دریافت خدمات را به وجود می آورد. مشتریان بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران طیف بزرگی از مشتریان کودک، نوجوان، جوان، میانسال و کهن سال بوده که باید همه آن ها را راضی و خوشنود گرداند. دامادها از دیگر مشتریان ویژه آرایشگاه های مردانه محسوب می شوند که خدمات گوناگونی را دریافت می کنند که مهم ترین آن گریم و میکاپ است.      

کلام آخر 

آرایشگران عضو جامعه هنری بوده و هر چه از خود خلاقیت بیش تری نشان داده و ایده پردازی های ناب داشته باشد به موفقیت نزدیک تر می شود. بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران با احترام به نظرات مشتریان خود سعی در بهتر کردن مجموعه داشته و از انتقادات پلی برای پیشرفت می سازد. تالارتو در این مقاله با معرفی تعدادی از سالن های مردانه در تهران و شرح وظایف آن ها در تلاش برای شناساندن بهترین ها به شما کاربران است. امیدواریم مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. ما را در جریان نظرات و انتقادات خود قرار دهید. از همراهی شما سپاس گزاریم.   

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

با سلام ستایش نیری هستم و به علت علاقه بسیاری که به تشریفات مجالس عروسی و عقد دارم؛ به دنبال کسب اطلاعات در این باره هستم. بنابراین مدتی است که مشغول تولید محتوا در این زمینه شده ام تا مطالبی را که برای همه می تواند مفید و جالب باشد را با شما به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا