خریدهای عروسی

بهترین مزون عروس در شهرکرد❤️【سال1403】+ لیست 10تایی⚡️

لباس عروس نقش مهمی در زیبایی و استایل عروس دارد؛ به همین دلیل نو عروسان در انتخاب لباس عروس در بهترین مزون عروس در شهرکرد دقت زیادی دارند. این مزون با بهترین طراحان دوخت و خیاطان حرفه‌ای همکاری می‌کند؛ هم‌چنین دارای دیزاین و دکوراسیون منحصر به فردی می‌باشد و با نصب آینه‌های قدی و نورپردازی حرفه‌ای، امکان مشاهده لباس را از زوایای مختلف فراهم می‌کند؛ علاوه بر این مشاوره با متخصصین این مزون، موجب می‌شود، لباس عروسی مناسب همراه با اکسسوری‌های زیبا به عروس خانم‌ها پیشنهاد شود.

خصوصیات رگال لباس عروسی

رگال های لباس بهترین مزون عروس در شهرکرد، وسیله‌ای مناسب برای نمایش هر چه بهتر تنوع لباس‌های عروس است و معمولا جنس‌های مختلفی دارند که متناسب با سنگینی و تعداد لباس‌های عروس انتخاب می‌شود و عمدتا از جنس فلز با ارتفاع زیاد هستند تا لباس عروس به زیبایی نمایش داده شود و روی زمین کشیده نشود؛ از طرفی قرار گرفتن لباس‌ها روی رگال‌ها، موجب دسترسی بهتر مشتریان به آن‌ها می‌شود؛ هم‌چنین فضای کمتری اشغال کرده و نیاز به ساخت کمد برطرف می‌شود؛ علاوه بر این تعداد لباس بیشتری را در خود جای می‌دهد.

رگال‌ها باعث جلوگیری از چروک شدن لباس‌های عروسی و مجلسی می‌شوند و باید با فضای فروشگاه هارمونی داشته باشند تا باعث جذب مشتریان بیشتر شوند، در بهترین مزون عروس در ایران رگال‌ها با جنس آهنی یا استیل به صورت تک لاین، دو لاین، دیواری و سقفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و باید به گونه‌ای طراحی شوند که مورد توجه مشتریان قرار گیرد. در حال حاضر اکثر مزون‌ها برای جلوه بیشتر به فضای مزون از رگال‌ها برای نظم بخشی به چیدمان لباس عروس و جذب مشتریان بیشتر استفاده می‌کنند.

مشتری با استفاده از رگال‌ها متوجه تنوع لباس‌های مزون می‌شود؛ هم‌چنین پرسنل مزون معمولا لباس‌های عروسی که تخفیف خورده‌اند را در رگال‌های خاصی قرار می‌دهند تا مشتریان براساس بودجه خود آن‌ها را انتخاب کنند؛ از طرفی به کمک رگال‌ها، لباس‌های عروس را می‌توان دسته بندی کرد، به طور مثال: لباس عروس پرنسسی را در یک دسته و لباس مدل ماهی را در رگالی دیگر قرار داد؛ بنابراین رگال‌ها نقش اساسی در فروش، حفاظت از لباس‌ها و دسته بندی آن‌ها دارند.

خصوصیات رگال لباس عروسی

نحوه گزینش لباس عروس در بهترین مزون عروس در شهرکرد

زمان کافی صرف کنید:  یرای خرید لباس عروس مناسب فرم و استایلتان، باید به اندازه کافی زمان صرف کنید، به طور معمول 6 تا 8 ماه طول می‌کشد تا شما بتوانید، لباس عروس مناسب خود را بیابید؛ زیرا باید در ابتدا مزون‌های با سابقه را شناسایی کنید و با مشاوران آن‌ها جلسه داشته باشید و انجام این کار در زمان کوتاه امکان پذیر نیست؛ از طرفی نباید در انتخاب لباس عروس عجله کنید و به خاطر کمبود وقت دچار استرس و نگرانی شوید؛ بنابراین با اختصاص دادن زمان کافی می‌توانید، بدون استرس و نگرانی لباس عروس مناسبتان را بیابید.

قبل از خرید مدل لباس عروس را مشخص کنید: قبل از مراجعه به بهترین مزون عروس در شهرکرد مشخص کنید، چه مدل لباسی را می‌پسندید؟ حتما با مشاور مزون درباره سبک مورد علاقه‌تان مشورت کنید؛ زیرا بسیاری از مدل‌ها با فرم بدنتان هماهنگی ندارد. شاید با مشاهده این لباس‌ها در شبکه‌های اجتماعی تصور کنید، این مدل لباس عروس مناسب شما است اما با پوشیدن آن متوجه شوید، که مورد پسندتان نیست؛ بنابراین بهتر است، چندین مدل را مد نظر قرار دهید و مدلی را که مناسب استایل و اندامتان است را انتخاب کنید.

انتخاب سایز لباس مناسب: لباس عروس باید در شب عروسی کاملا زیبا به نظر برسد.، گاهی اوقات لباس عروس یک یا دو سایر یزرگتر از سایز بدنتان  است، به طور مثال اگر سایزشما 40 است، ممکن است، لباس عروس با سایز 44 اندازه شما شود و این به دلیل، نوع دوخت، جنس پارچه و طرح لباس می‌باشد، آن چه مهم است، مناسب بودن لباس برای شما است و جند سایز بزرگ‌تر بودن آن،مشکلی برایتان ایجاد نمی‌کند.

مدل لباس عروس با طرح عجیب انتخاب نکنید: بهتر است مدل لباس عروسی را انتخاب کنید که طرح‌های ساده‌ای دارد و سعی کنید از مدل‌های غیر متعارف دوری کنید؛ زیرا با پوشیدن آن‌ها در شب عروسی ممکن است، زیبا به نظر برسید اما اگر در آینده به عکس‌هایتان نگاه کنید، شاید از انتخابتان پشیمان شوید؛ زیرا این مدل‌ها به مرور زمان از مد خواهند افتاد؛ در حالی که مدل‌های ساده همیشه قابل قبول هستند و با گذشت زمان از مد نمی‌افتند.

10 تا از بهترین مزون عروس در شهرکرد را بشناسید!

نحوه انتخاب لباس عروس از بهترین مزون عروس در شهرکرد

بسیاری از زوجین توانایی هزینه‌های گزاف خرید لباس عروس را ندارند و از آن جایی که این لباس تنها یک بار پوشیده می‌شود، لزومی نمی بینند که هزینه زیادی برای آن پرداخت کنند؛ از طرفی نمی‌توان این لباس را در مهمانی‌های دیگر پوشید؛ بنابراین تصمیم به اجاره آن می‌گیرند، بسیاری از مزون‌ها انواع لباس عروس ازجمله لباس عروس افراد توپر را طراحی می‌کنند و با مراجعه به بهترین مزون عروس در شهرکرد این عروس خانم‌ها می‌توانند آن را اجاره کنند.

یکی از نکات مهم، تنظیم قرار داد اجاره لباس عروس است؛ زیرا این کار از بروز مشکلات احتمالی بعد از تحویل لباس عروس جلوگیری می کند.و مزون‌ها نیز با خیالی آسوده لباس را به مشتریان اجاره می‌دهند، در این قرارداد مشخصات لباس عروس انتخابی نظیر: سایز، رنگ، طرح و… ثبت می‌شود؛ هم‌چنین اکسسوری‌هایی که به همراه این لباس انتخاب می‌شود همانند: دستکش، تاج، تور عروس، دسته کل و… در آن درج خواه شد و در صورتی که لباس اجاره‌ای نیاز به تنظیماتی نظیر گشاد یا تنگ شدن داشته باشد، باید آن را نیز در قرار داد قید کرد.

 لازم است در انتهای قرارداد، مبلغ کل قرارداد و نحوه پرداخت آن مشخص شود. به طور کلی مزون‌ها 50% مبلغ را در ابتدا و 50% مابقی را در هنگام تحویل لباس عروس دریافت می‌کنند و معمولا لباس عروس را در هنگام تحویل تمیز و اتوکشی شده تحویل می‌دهند و مشتری نیز باید در هنگام تحویل لباس به مزون آن را تمیز و اتو کشی شده و بدون هر گونه پارگی تحویل دهد؛ هم‌چنین مزون متعهد می‌شود که لباس عروس را در تاریخ توافقی به مشتری تحویل دهد؛ در غیر این صورت ملزم به پرداخت خسارت به او می‌باشد.

نحوه انتخاب لباس عروس از بهترین مزون عروس در شهرکرد

چه کارهایی را در هنگام مراجعه به مزون نباید انجام دهیم؟

هنگام گزینش لباس عروس برای جشن عروسی لازم است، به نکاتی توجه کنید تا لباسی متناسب با مراسمتان را انتخاب کنید، برخی از این نکات شامل موارد زیر است:

  • بعضی از نو عروسان برای کاهش هزینه خرید لباس عروس، به خیاط‌ عمومی برای دوخت لباس عروس مراجعه می‌کنند، اما طراحی و دوخت این لباس، نیازمند تخصص ویژه‌‎ای است و معمولا خیاط عمومی دانش کافی برای طراحی این لباس را ندارد؛ از طرفی به علت عدم تخصص ممکن است، لباس در تن عروس بد فرم به نظر برسد یا مدل آن با اندام و استایل او مناسب نباشد؛ هم‌چنین امکان دارد که او لباس را در زمان مقرر تحویل ندهد.
  • ظاهر مزون تضمین کننده زیبایی و کیفیت لباس عروس نیست و شما نباید، به دلیل این که مزون  دکوراسیون زیبایی دارد و کارکنان آن خوش برخورد هستند، به آن اعتماد کنید؛ بلکه باید ببینید، مشاوران این مزون چگونه شما را راهنمایی می‌کنند؟ گاهی اوقات لباس‌هایی که به صورت نمونه در مزون قرار داده می‌شود، توسط پرسنل مزون دوخته و طراحی نشده است؛ بنابراین بهتر است، نظرات مشتریان قبلی را در مورد تجربه و مهارت طراحان دوخت و خیاطان این مزون جویا شوید.
  • تلاش کنید با طراحان دوخت مزون در مورد چگونگی طراحی و پیاده ساری دوخت لباس صحبت کنید تا به توانایی‌های آن‌ها و کیفیت لباس پی ببرید، برخی مزون‌ها با تکنیک‌های روانشناسی، ایرادهای لباس را با تمجید بیش از حد از آن مخفی می‌کنند.
  • بعد از تحویل لباس عروس، به  هیچ عنوان بدون مشاوره با طراحان و مشاوران بهترین مزون عروس در شهرکرد و دریافت نظرات آن ها روی لباس تغییراتی را اعمال نکنید؛ زیرا این کار منجر به ناهماهنگی و بد فرمی در لباس عروس می‌شود و در صورت نیاز تغییرات بر روی آن، این کار را به طراح دوخت و خیاط با تجربه مزون بسپارید.

کلام آخر

اگر به دنبال لباس عروس مناسب و شیک هستید، بهترین مزون عروس در شهرکرد، انتخابی ایده‌آل برای شما خواهد بود؛ زیرا علاوه بر عرضه انواع مدل‌های لباس عروس با انجام مشاوره قبل از خرید به شما در انتخاب لباس مناسب یاری می‌رساند؛ از طرفی زیباترین و شیک‌ترین اکسسوری‌های عروس را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. امیدواریم توانسته باشیم؛ بهترین مزون عروس در شهرکرد را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی می‌توانید از طریق سایت تالارتو با ما در میان بگذارید

5/5 - (3 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا