کسب و کار

بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل❤️【سال1403】+ لیست 10 تایی ⭐

امروزه خدمات آرایشگاه‌های مردانه فراتر از کوتاهی مو و اصلاح ریش و صورت است و آرایشگری در بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل تبدیل به حرفه‌ای هنری و تخصصی شده است که شامل: پاکسازی و لایه برداری پوست، کراتینه، پروتئینه و تقویت موها، فوندیشن و کانتوربنگ صورت، پروتز و اکستنشن مو و… می‌باشد، به طوری که بعد از دریافت خدمات آرایشی و پیرایشی جذابیت شما چندین برابر می‌شود و در نتیجه به اعتماد به نفستان در روابط اجتماعی افزوده می‌شود. 

آرایشگر متخصص کیست؟

آرایشگر متخصص مهارت فنی و تجربه لازم را در زمینه کوتاهی مو، اصلاح صورت، خدمات پاکسازی و ماساژ صورت، گریم داماد، وکس موهای زائد و… دارد. او باید در زمینه سبک شناسی فرم صورت و مو دانش لازم را داشته باشد و صرفا به انتخاب مدل مو توسط مشتری اکتفا نکند، بلکه مناسب‌ترین مدل مویی را که با فرم صورت مشتری هماهنگی دارد را به او پیشنهاد کند، البته احترام به نظرات و در خواست مشتریان یک اصل اساسی در بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل است.

آرایشگر ماهر باید در حین انجام خدمات آرایشی با مشتری خود صحبت کنند تا با ایجاد رابطه صمیمی با او بتواند به نیازها و خواسته‌های او پی ببرد و لازم است از ابزارهای با کیفیت و برند استفاده کند تا خدمات بهتری را ارائه دهد. اگر آرایشگر در تهیه تجهیزات و ابزارهای آرایشگری سرمایه گذاری کند، نتیجه مطلوب آن را در دراز مدت به صورت بهبود کیفیت خدمات و اعتماد مشتریان خواهد دید؛ از طرفی یک آرایشگر با تجربه خدمات خود را به صورت پکیج ارائه می‌دهد تا منجر به کاهش هزینه‌ها برای مشتریان شود.

یک آرایشگر موفق به آنچه آموخته است، اکتفا نمی‌کند، بلکه برای خود سبکی خاص دارد و از خلاقیت خود در آرایشگری استفاده می‌کند. او با آخرین مدل‌ها و ترندهای آرایشی مردانه آشنا است؛ هم‌چنین محصولات مراقبتی و آرایشگری برند را به خوبی می‌شناسد و دانش کافی در مورد انواع پوست و مو دارد و برای حفظ سلامت مشتریان تلاش می‌کند؛ به این جهت از وسایل یکبار مصرف مانند: پیش بند، دستکش، حوله  و تیغ یکبار مصرف استفاده می‌کند تا خطر انتقال بیماری‌ها از طریق پوست و مو به حداقل برسد.

آرایشگر متخصص کیست؟

ویژگی‌های محیط بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل

دکوراسیون مناسب: دکوراسیون و طراحی داخلی آرایشگاه در جذب مشتریان و احساس آرامش آن‌ها تاثیر بسزایی دارد. بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل دکوراسیونی با رنگ‌های آرام و طبیعی دارد؛ علاوه بر این استفاده از نورپردازی مناسب و نرم در آرایشگاه می‌تواند فضای دلنشینی را برای مشتریان ایجاد کند؛ هم‌چنین مبلمان راحت و متناسب با دکوراسیون آرایشگاه، فضای باز و پرنور با پنجره‌های بزرگ، قرار دادن مجلات جذاب ژورنالی موی مردانه در زمان انتظار مشتریان بسیار اهمیت دارد.

استفاده از صندلی‌های استاندارد: صندلی‌ راحت ابزاری اصلی در هنگام خدمات آرایشی و پیرایشی مو است. ارتفاع این صندلی‌ توسط آرایشگر برای هر مشتری تنظیم می‌شود. این صندلی‌ به مشتری امکان انتخاب زاویه مناسب در هنگام نشستن را می‌دهد تا مشتری در حین فعالیت آرایشگر احساس خستگی نکند؛ هم‌چنین با قابلیت پشتیبانی از سر و گردن مشتریان باعث احساس راحتی آن‌ها می‌شود؛ از طرفی قابلیت چرخش صندلی‌ به آرایشگر امکان دسترسی به نواحی مختلف مو و ارائه خدمات آرایشی را می‌دهد.

رعایت بهداشت محیط: آرایشگاه‌هایی که نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند و فضای تمیزی دارند، معمولا مشتریانی بیشتری را جذب می‌کنند. استریل کردن ابزارها و استفاده از ابزارهای یکبار مصرف، مانع انتقال عفونت‌ها و بیماری‌ها می‌شود؛ هم‌چنین مجهز بودن آرایشگاه به سیستم تهویه مطبوع نیز به کاهش انتقال بیماری‌ها و راحتی مشتریان در زمان انتظار و دریافت خدمات کمک می‌کند؛ از طرفی استفاده از ماسک و دستکش یکبار مصرف در زمان شیبوع بیمای‌هایی مانند کرونا مانع انتقال بیماری می‌شود.

پخش موسیقی: صدای ارامش بخش موسیقی در فضای آرایشگاه تاثیر زیادی براحساس آرامش مشتریان و پرسنل آرایشگاه دارد؛ هم‌چنین صدای موسیقی ملایم، به کاهش استرس و اضطراب مشتریان کمک می‌کند و مانع از خستگی آن‌ها در زمان انتظار می شود؛ از طرفی پخش موسیقی آرام بر خلق و خوی کارکنان تاثیر می‌گذارد و به آن‌ها انرژی مثبت برای فعالیت طولانی در محیط آرایشگاه را می‌دهد.

10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل را بشناسید!

اهمیت شناخت آرایشگر از فرم صورت مشتری

شناخت آرایشگر از فرم صورت آقایان اهمیت زیادی در هنر آرایشگری دارد، شناخت شکل چهره، نقاط قوت و ضعف آن، اندازه و شیب چشم‌ها، فرم بینی و لب‌ها و… به آرایشگر کمک می‌کند تا با خلاقیت خود و استفاده از تکنیک‌ها و محصولات آرایشی مناسب و برند برای گریم صورت و انتخاب مدل موی مشتری اقدامات لازم را انجام دهد؛ هم‌چنین شناخت نقاط مثبت چهره مشتری در بهترین آرایشگاه مردانه در ایران این امکان را فراهم می کند که آرایشگر با استفاده از تکنیک‌های مناسب آن نقاط را برجسته‌تر کند.

بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل به کمک تکنیک‌های آرایشی می‌تواند نقاط ضعف چهره مشتری را پنهان کند. شناخت فرم صورت به شکل مثلثی، گرد، مستطیلی و…در انتخاب مدل مو بسیار موثر است، به طور مثال برای صورت گرد، موهای کوتاه صورت را بلندتر نشان می‌دهد و آرایشگر می‌تواند به کمک مدل مو، صورت مشتری را زاویه دار نمایش دهد؛ بنابراین مدل موهای پمپادور و کرییف را برای این مشتریان انتخاب می‌کنند.

افرادی که صورت مستطیلی دارند، ترکیبی از موهای کوتاه و حجیم بهترین گزینه برای آن‌ها می‌باشد، آرایشگر برای صورت مستطیلی مقداری از موی مشتری را روی پیشانی قرار می‌دهد تا طول صورت او کمتر نشان داده شود؛ هم‌چنین از مدل‌های مویی استفاده می‌کند که در آن کناره‌های و بالای مو تقریبا بلند باشد؛ بنابراین مدل موهای مردانه کلاسیک برای چنین مشتریانی مناسب‌تر است.

اهمیت شناخت آرایشگر از فرم صورت مشتری

توصیه‌های لازم قبل از مراجعه به بهترین آرایشگاه مردانه دراردبیل

  • قبل از  رفتن به آرایشگاه، موهای خود را تمیز و خشک کنید تا آرایشگر بهتر بتواند، خدمات اصلاح یا رنگ کردن مو را انجام دهد.
  • قبل از تصمیم برای دریافت خدمات آرایشی و پیرایشی با آرایشگر مشورت کنید و نظر او را در مورد مدل مویی که برای شما مناسب است، جویا شوید. 
  • استفاده از حوله شخصی به ویژه هنگامی که خدماتی مانند: رنگ کردن موها و شستشوی مو را دریافت می‌کنید، بسیار مهم است؛ زیرا احتمال انتقال عفونت‌ها و بیماری‌ها را به حداقل می‌رساند؛ هم‌چنین استفاده از از حوله‌های یکبار مصرف در آرایشگاه نیز بهداشتی می‌باشد. 
  • اگر به دنبال مدل مو یا سبک آرایشی خاصی هستید، تصویر آن را به آرایشگر نشان دهید. توجه داشته باشید، عواملی مانند: نوع مو، رنگ پوست، شکل صورت و… نقش مهمی در انتخاب مدل مو دارد و ممکن است، مدل مو یا سبک آرایشی مورد علاقه شما، برایتان مناسب نباشد.  

کلام آخر

بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل با ارائه خدمات آرایشی و پیرایشی گوناگون در محیطی بهداشتی و استریل و با پرسنلی متخصص و خوش برخورد در خدمت شما می‌باشد تا با پاکسازی پوست، گریم صورت، اصلاح و کوتاهی ریش و طراحی مدل موی مورد علاقه شما به جذابیت چهره شما بیفراید و شما را سال‌ها جوان‌تر نشان دهد. 

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. امیدواریم توانسته باشیم؛ بهترین آرایشگاه مردانه در اردبیل را به شما معرفی کرده باشیم، در صورت داشتن هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی می‌توانید از طریق سایت تالارتو با ما در میان بگذارید.

3.5/5 - (6 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا