کسب و کار

بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه❤️【سال1403】+ لیست 10 تایی ⭐

برخی افراد انتظارشان از آرایشگاه مردانه فراتر از اصلاح مو و صورت می‌باشد؛ در این صورت بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه گزینه مناسبی برای آن ها است؛ زیرا با همکاری پرسنل مجرب، خدمات متنوعی از جمله: کراتینه مو، گریم و میکاپ داماد، فرم دهی و کوتاهی ریش و سبیل و… را انجام می‌دهد؛ از طرفی تلاش می‌کند تا با استفاده از محصولات برند، بهترین خدمات آرایشی و پیرایشی را ارائه دهد؛ به این منظور، ما در این مقاله به تکنیک‌های آرایشی موی آقایان، مدل‌ موی مناسب برای موهای کم پشت و نحوه مدیریت آرایشگاه می‌پردازیم.

بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه چه مکانی است؟

آرایشگاه مردانه دارای تیمی مجرب و متخصص است که همواره در صدد ارتقا مهارت‌های خود هستند. آن‌ها در ارائه خدمات آرایشی و پیرایشی با کیفیت نظیر: اصلاح سرو صورت، کوتاهی، حالت دهی، فر و رنگ مو همچنین خدمات پاکسازی و مراقبت از پوست، اکستنشن، پروتز مو، کراتینه و پروتئینه کردن موها تلاش می‌کنند؛ از طرفی بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه دارای دکوراسیون و نورپردازی حرفه‌ای، مبلمان شیک و انواع ژورنال‌های مو برای انتخاب مدل موی مناسب می‌باشد.

پخش موسیقی آرام در حین انجام خدمات آرایشی و پیرایشی، مانع خستگی مشتریان در زمان انتظار می‌شود. این آرایشگاه به وقت افراد اهمیت زیادی می‌دهد و دارای سیستم رزرو آنلاین می‌باشد تا زمان انتظار مشتریان را به حداقل برساند؛ از طرفی دارای صندلی سرشور استاندارد و صندلی‌های آرایشی چرخشی با قابلیت تنظیم ارتفاع می‌باشد تا آرایشگر به راحتی بتواند، خدمات آرایشی خود را ارائه دهد؛ همچنین استفاده از محصولات آرایشی برند برای خدمات رنگ مو، پاکسازی پوست و…این آرایشگاه را متمایز کرده است.

ارتباط صمیمانه و دوستانه پرسنل با مشتریان و پاسخگویی به انتظارات آن‌ها، در ارائه خدمات برتر این آرایشگاه نقش بسیار موثری دارد؛ از طرفی تهویه مطبوع و رعایت اصول بهداشتی در کار با ابزارهای آرایشی و استریل کردن آن‌ها بعد از هر بار مصرف برای مشتریان، استفاده از تیغ‌ها و پیشبند‌های یک بار مصرف همچنین ضدعفونی کردن دیوارها و کف آرایشگاه مانع انتقال بیماری‌ها خواهد شد؛ علاوه بر این قیمت‌های این آرایشگاه بسیار منصفانه است که موجب حفظ مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید می‌شود.

بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه چه مکانی است؟

تکنیک‌های آرایشی موی آقایان

روش حالت دادن به موها: اولین قدم برای حالت‌ دهی به موها، استفاده از شامپوی مناسب با جنس موهای شما است تا  علاوه بر این که موهایتان از چربی و آلودگی‌ها پاک شود، بیش از حد خشک نیز نشود، سپس لازم است، موهای خود را با حوله نرم خشک کرده و با شانه زدن، گره موها را باز کنید تا آماده سشوار زدن شود؛ از طرفی طرز سشوار کشیدن موها و استفاده از شانه‌های گرد در حالت دهی موها بسیار تاثیرگذار است؛ همچنین برای این که حالت موهایتان حفظ شود، می‌توانید از واکس مو استفاده کنید.

نحوه صاف کردن موها با سشوار: کاربردی‌ترین روش برای صاف کردن و حالت دادن به موها استفاده از سشوار است؛ البته استفاده بیش از اندازه از سشوار به موها آسیب می‌رساند؛ بنابراین بهتر است، قبل از سشوار کردن موهای خود را با آب ولرم بشویید و پس از خشک کردن موها، آن را شانه کرده و درهمان حالت موها را سشوار بکشید، سعی کنید از درجه حرارت خیلی بالا استفاده نکنید؛ زیرا موجب شکنندگی موهای شما خواهد شد؛ از طرفی استفاده از سرم مو قبل از سشوار کشیدن مانع آسیب دیدن موها می‌شود.

روش حالت دادن به موهای فر: اگر چه حالت دادن به موهای فر کمی سخت است، اما بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه به شما پیشنهاد می‌کند که حداقل یک بار در هفته موهای خود را با شامپوهای بدون سولفات همراه با مرطوب کننده بشویید و هنگام خشک کردن موها نیز از حوله نرم استفاده کنید تا موهایتان آسیب نبیند؛ همچنین استفاده از سرم ضد وز مو نیز به حالت دهی موهایتان کمک خواهد کرد، و بعد از انجام این مراحل می‌توانید، موهایتان را با شانه‌های دندانه درشت حالت دهید.

تکنیک‌های حالت دهی به موهای خشک: معمولا موی آقایان به علل مختلف از جمله: قرار گرفتن به مدت طولانی در معرض نور خورشید، حمام با آب داغ، عدم توجه به استفاده از شامپوی‌های حاوی نرم کننده و… دچار خشکی می‌شود، اما استفاده از روغن آرگان یا بادام تلخ و شامپوی مناسب موهای خشک که حاوی نرم کننده است، می‌تواند به حالت دهی موهای خشک کمک کند.

10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه را بشناسید!

معرفی مدل مو مناسب موهای کم پشت

مدل اسکین فید: مدل موی اسکین فید، مناسب موهای کم پشت است. بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه، موها را در کناره‌ها و پشت سر به صورتی که ارتفاع مو به تدریج به پوست سر نزدیک و کاملا محو شود، کوتاه می کند اما حجم بیشتری از موها را در قسمت بالای سر باقی می‌گذارد و موجب می‌شود که کم پشتی موها مشخص نشود.

مدل موی شانه به عقب: این مدل مو با شانه کردن موها از پیشانی به سمت پشت سر همراه با استفاده از ژل، واکس و اسپری مو برای حالت دادن به موها انتخاب می‌شود و یکی از مدل‌های کلاسیک مو  است که ظاهری مرتب به موها می‌دهد. بهترین آرایشگاه مردانه در ایران به شما پیشنهاد می دهد که مقدار کمی از حالت دهنده‌ مو روی کف دست خود ریخته و آن به طور یکنواخت بین موهایتان پخش کنید،  سپس به کمک شانه با دستتان موها را به عقب بکشید.

مدل موی کروکات: این مدل مو طرفداران زیادی دارد؛ زیرا علاوه بر این که ظاهر کم پشت موهای شما را مخفی می‌کند، نگه داری آن نیز آسان است و به شما ظاهری مرتب می‌دهد. آرایشگر در این مدل، ابتدا برای فید کردن کناره‌ها و پشت سر از شماره‌ی پایین‌تر معمولا 1 یا 2  ماشین اصلاح استفاده کرده، سپس برای قسمت بالای سر که کمی بلندتر است از شماره 4 یا 5 استفاده می‌کند.

مدل موی بازکات: این مدل معمولا با انواع مدل‌های فید و سایه زدن ترکیب می‌شود؛ به طور کلی موها در کناره‌ها و پشت سر فید و سایه زنی شده و به تدریج به سمت جلوی سر موها در کوتاه‌ترین حد خود مطابق سلیقه مشتری اصلاح می‌شود و برای افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند، بسیار مناسب است؛ همچنین نیاز به رسیدگی ندارد.

معرفی مدل مو مناسب موهای کم پشت

نحوه مدیریت بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه

مدیریت آرایشگاه مردانه نیاز به برنامه ریزی دقیقی دارد، تنظیم برنامه ریزی برای پرسنل آرایشگاه و تعیین وظایف هر کدام از آن‌ها موجب خواهد شد از تداخل در ارائه خدمات جلوگیری شود. مدیر باید دقت زیادی در مورد موجودی لوازم و محصولات آرایشی نظیر: رنگ موها، وسایل گریم داماد، تیغ‌های یک بار مصرف و شامپوها، پاک کننده‌ها و… داشته باشد.

مدیر آرایشگاه باید با انجام خدمات با کیفیت آرایشی و پیرایشی همچنین توجه به انتظارات مشتریان و نظر سنجی از آن‌ها در فضای مجازی در بهبود خدمات خود بکوشد؛ از طرفی بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه برای ارائه جدیدترین متدهای کوتاهی مو، پاکسازی پوست، ماساژ صورت و… دوره‌های آموزشی برای افزایش مهارت کارکنان خود برگزاری می‌کند.

مدیر باید با تشویق کارکنان، آن‌ها را به انجام خدمات با کیفیت ترغیب کند؛ از طرفی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و همچنین تبلیغات محلی از طریق انتشار بروشورها و پوسترها به جذب مشتریان بیشتر کمک کند. تعیین قیمت منصفانه و رعایت نکات بهداشتی نیز از اصول کاری مدیر حرفه‌ای آرایشگاه است.

سخن پایانی 

بهترین آرایشگاه مردانه در ساوه با همکاری پرسنل متخصص و کارآزموده و مدیریتی کارآمد همچنین استفاده از محصولات آرایشی و مراقبتی برند و به کارگیری به روزترین تکنیک‌ها در حالت دهی به انواع موی آقایان، خدمات آرایشی و پیرایشی منحصر به فردی را ارائه می‌دهد.

سایت تالارتو از شما همراهان گرامی کمال تشکر را دارد و تلاش کرده است که تا بهترین آرایشگاه مردانه و خدمات آن را به شما معرفی کند؛ همچنین با مشاهده کامنت‌های شما در قسمت دیدگاه‌ها به نحو احسن از نظرات شما استفاده خواهد کرد.

5/5 - (3 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا