کسب و کار

10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد⭐【سال1403】⚡️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد را به شما معرفی کنیم. خدمات آرایشی و پیرایشی تنها مخصوص خانم‌ها نیست؛ بلکه امروزه آقایان نیز از این خدمات بهره می‌برند و با هیرکات، ویتامینه، رنگ کردن موها و پاکسازی پوست به متعادل سازی چهره و افزایش اعتماد به نفس خود کمک می‌کنند. یکی از خدمات اصلی آرایشگاه مردانه، آرایش مو و گریم داماد است؛ علاوه بر این امروزه ماساژ صورت، نصب پروتز و اکستنشن مو بخش دیگر از خدمات آرایشگاه مردانه می‌باشد تا افراد به تجربه‌ای متفاوت از خود دست یابند.

آرایشگاه مردانه حرفه‌ای چه مکانی است؟

آرایشگاه مردانه حرفه‌ای با همکاری آرایشگران متخصص خود و با به کارگیری روش‌های مختلف به بر طرف نمودن نقایص چهره و موهای مشتریان می‌پردازد و خدماتی همچون: کوتاه کردن مو، اصلاح صورت، ماساژ صورت و… را انجام می‌دهد. این آرایشگاه دوره‌های آموزشی تخصصی را برای آرایشگران خود در زمینه پاکسازی پوست، طراحی و کوتاهی موها برگزار می‌کند تا با آگاهی و دانش کافی خدمات آرایشی را ارائه دهند؛ هم‌چنین به استانداردهای بهداشتی در محیط آرایشگاه بسیار اهمیت می‌دهد.

اگر آرایشگاه به استریل کردن تجهیزات آرایشگری و ضد عفونی کردن محیط آرایشگاه توجه نکند، موجب انتقال بیماری‌های پوستی و قارچی به مشتریان خواهد شد؛ از طرفی ابزارها و تجهیزات آرایشگری نظیر قیچی، شانه، سشوار، صندلی مخصوص و… باید بالاترین کیفیت را داشته و بروز و مدرن باشند؛ علاوه بر این بهترین آرایشکاه مردانه در شهرکرد باید، دانش خود را در زمینه آرایشگری بروز کرده و از تکنیک‌های جدید برای آرایش مو و خدمات پوستی استفاده کند. داشتن تمرکز زیاد بر روی مشتری حتی با کمبود وقت، نشانه حرفه‌ای بودن آرایشگر است.

او باید هنگامی که به مشتریان خود خدمات آرایشی ارائه می‌دهد، از تمامی عواملی که موجب اختلال در کار او می‌شود، نظیر پاسخ به تلفن همراه خودداری کند؛ از طرفی آرایشگر حرفه‌ای از روی آناتومی صورت افراد، مدل موی مناسب برای آن‌ها را تشخیص می‌دهد؛ هم‌چنین توانایی کار با انواع تجهیزات مدرن آرایشگری را دارد؛ از طرفی با استفاده از محصولات آرایشی برند و شناخت انواع پوست‌ها مانع از بروز انواع حساسیت‌های پوستی برای مشتریان خواهد شد و به این دلیل مشتریان به او به عنوان آرایشگر حرفه‌ای اعتماد خواهند کرد.

آرایشگاه مردانه حرفه‌ای چه مکانی است؟

نحوه مشاوره استایل مو در بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد

آرایشگاه باید همواره به فرم صورت مشتری در انتخاب مدل مو توجه کند؛ زیرا هر مدل مویی برای صورت مشتری مناسب نیست؛ بنابراین او باید با توجه به طول و عرض صورت، عرض پیشانی، چانه، مدل گونه‌ها و خطوط صورت، مدل موی مناسب برای هر فرد را به او پیشنهاد دهد؛ به طور مثال اگر طول صورت حدود دو برابر عرض آن باشد، فرم صورت بیضی است و مدل موی پمپادور یا مدل موی مردانه کوتاه کات باز و مدل موی بلند، صورت بیضی را جذاب‌تر می‌کند؛ هم‌چنین مدل موی مردانه کلاسیک که کناره‌های مو کمی کوتاه‌تر از بالای سر است، برای این افراد مناسب است.

در صورتی که فرم صورت مربعی باشد، مدل آندرکات به مشتری پیشنهاد می‌شود‌؛ از طرفی در فرم صورت مربعی شکل، آرایشگر باید به میزان پر پشت نگه داشتن مو نسبت به کوتاهی یا بلندی آن توجه کند؛ زیرا موهای خیلی کوتاه برای این افراد مناسب نیست و زاویه صورت آن‌ها را بیشتر نشان می‌دهد؛ از طرفی گذاشتن ته ریش و فرق کج برای این افراد مناسب‌تر است و در صورتی که مدل صورت مشتری مستطیلی باشد، بهتر است، بالا و کناره‌های مو نسبتا بلند باشد. قراردادن مقداری از موهای روی پیشانی موجب کوتاه‌تر نشان دادن طول صورت نسبت به عرض آن می‌شود.

بهترین آرایشگاه مردانه در شهر کرد با کیفیت‌ترین محصولات مراقبت از مو را به مشتری معرفی می‌کند و روش‌های شستشو و حفظ استایل مو را به او می‌آموزد. آرایشگر با مشتری خود درمورد انتخاب مدل مو، مشاوره می‌کند و سلیقه او را در نظر می‌گیرد و با نشان دادن نمونه مدل‌های مو به مشتری به او کمک کند که بهترین مدل را متناسب با استایل خود انتخاب کند. آرایشگر متخصص روش‌های مقابله با مشکلات مویی نظیر شوره سر را برای مشتری توضیح می‌دهد و خود نیز همواره درصدد آشنایی با روندها و تغییر سبک‌های کوتاهی و آرایش مو می‌باشد.

10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد را بشناسید!

معرفی لوازم غیر‌برقی در بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد

قیچی آرایشگری: یکی از ابزارهای اصلی آرایشگری در بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد، قیچی آرایشگری است که دارای طرح‌های مخصوص و ارگونومیک است؛ در صورتی که قیچی نامناسب باشد، و به مچ دست آرایشگر فشار وارد کرده و موجب التهاب آن می‌شود. قیچی حرفه‌ای آرایشگری انواع مختلفی دارد که شامل: قیچی برای کم کردن حجم موها، قیچی مخصوص حالت دهی موها (قیچی پیتاژ)، قیچی تمپر و قیچی مخصوص برای افراد چپ دست و قیچی آرایشگری ریش و سیبیل موجود است.

پیشبند آرایشگری: پیشبند هنگام انجام خدمات پیرایشی، رنگ کردن مو، میکاپ و گریم داماد، پوششی برای جلوگیری از آسیب و آلوده شدن لباس‌های مشتری و آرایشگر است. معمولا جنس پیشبند از الیاف نانو است که علاوه بر سبک بودن، ضد آب نیز می‌باشد و در انواع پیشبند استاندارد (80 سانتی متر)، پیشبند کوتاه (160 سانتی متر)، یقه چرم، استادکار و پیشبند یکبار مصرف موجود است.

برس و شانه‌های آرایشگری: آرایشگر برای حالت دهی به موها، لازم است به کاربرد انواع برس‌ها و شانه‌ها آگاهی داشته باشد. شانه‌ها در انواع شانه کار، فید و… و برس‌ها به صورت برس فید، تخت و گرد در آرایشگری استفاده می شوند؛ به طور مثال برس پارویی برای بازکردن گره مو و برس حالت دهنده برای حجم دهی به ریشه مو ها مناسب است؛ هم‌چنین برس‌های دندانه دار بادی برای خشک کردن موها به کار می‌رود و برای کسانی که موهای نازک و شکننده دارند، آرایشگر از برس‌های گرد کوچک چوبی استفاده می‌کند؛ زیرا برس‌های فلزی به موهای این افراد آسیب می‌رساند.

دسته تیغ: این وسیله از جنس پلاستیک یا فلز است که برای قراردادن تیغ، طراحی شده است و در بهترین آرایشگاه مردانه در ایران برای مرتب کردن و از بین بردن موهای زائد صورت و گردن به کار می‌رود. انتخاب جنس و مدل دسته تیغ با توجه به نوع کاربرد آن توسط آرایشگر انتخاب می‌شود؛ علاوه بر این دسته تیغ ماندگاری طولانی دارد و بهترین ابزار برای تراشیدن ریش آقایان است اما اصلاح با آن به مهارت آرایشگر بستگی دارد.

معرفی برخی لوازم آرایشگاهی غیر‌برقی در بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد

عوامل موثر در عدم رضایت از آرایشگاه مردانه

برخی از مشتریان از عملکرد آرایشگاه مردانه راضی نیستند، برخی از دلایل این عدم رضایت شامل موارد زیر است:

  • برخی از آرایشگران زمان زیادی را برای انجام خدمات آرایشی و پیرایشی برای هر مشتری صرف می‌کنند که موجب خستگی و انتظار طولانی سایر مشتریان خواهد شد.
  • بعضی از آرایشگاه‌ها به خصوص هنگام شیوع بیماری‌ها از جمله: کرونا، استانداردهای بهداشتی نظیر: استفاده از وسایل یکبار مصرف، استفاده از ماسک، شستشو و استریل کردن لوازم و محیط آرایشگاه را رعایت نمی‌کنند.
  • توجه نکردن به درخواست‌ها و سلیقه مشتری نیز یکی از مواردی است که، موجب ناراحتی و عدم رضایت مشتریان از آرایشگاه می‌شود.
  • ارائه خدمات با کیفیت در بهترین آرایشگاه مردانه در شهر کرد معمولا هزینه بالایی دارد، اما اگر قیمت خدمات با کیفیت خدمات ارائه شده هماهنگی نداشته باشد، موجب عدم رضایت مشتریان خواهد شد.
  • استفاده از محصولات آرایشی بی کیفیت یا تجهیزات قدیمی موجب نارضایتی مشتریان خواهد شد؛ زیرا آن‌ها انتظار دارند که آرایشگاه از محصولات برند و تجهیزات بروز و با کیفیت برای خدمات آرایشی استفاده کنند، تا مشتریان دچار حساسیت‌های پوستی نشده و خدمات بی کیفیتی دریافت نکنند.

کلام آخر

بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد با همکاری آرایشگرانی مجرب و استفاده از لوازم و تجهیزات بروز، خدمات آرایشی و پیرایشی شامل: انواع اصلاح و فید مو، ماسک صورت، رنگ کردن و جوگندمی کردن مو، پیرایش و طراحی ریش و سیبیل و… را برای مشتریان عزیز انجام می دهد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در شهرکرد را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت تالارتو در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا