عمومی

چگونه همسرمان را در روز ولنتاین سورپرایز کنیم؟ 💎【سال1403】⚡️

عشق زیباترین احساسی است که در قلب انسان، جوانه می زند و حاصل عشق، وابستگی و بی قراری برای معشوق، می باشد. روز ولنتاین، فرصتی برای ابراز عشق به یکدیگر می باشد؛ بنابراین همه ساله در 14 فوریه یعنی همان روزی که کشیش والنتین به خاطر عقد عشاق جنگجوی رومی با دختران محبوبشان اعدام شد، جشن ولنتاین به یاد او برگزار می شود، در این روز عشاق برای ابراز عشق خود هدایایی برای محبوبشان تهیه می کنند، این هدایا معمولا شامل: خرس قرمز، گل رز سرخ و شکلات های مخصوص روز ولنتاین می باشد.

دلایل اهمیت خرید هدیه روز ولنتاین

روز ولنتاین، زمان عشق ورزیدن است، روزی که زوج ها باید عشق خود را به هم ثابت کنند و اهدای هدیه ای خاص تنها نمادی از این عشق عمیق است که به تقویت روابط عاطفی زوجین کمک می کند و احساس خوشایند و لذت بخشی برای آن ها ایجاد خواهد کرد. لازم نیست، این هدیه لزوما ارزش مادی داشته باشد، گاهی افراد از  لحظات شیرین و جذاب در کنار هم بودن لذت می برند و این لحظات ارزشمند برای آن ها بزرگترین هدیه محسوب می شود.

سورپرایز کردن شریک زندگی در این روز، نشان می دهد که چقدر به او اهمیت می دهید و برایتان عزیز است و زیباترین لحظه این سورپرایز، تماشای برق شادی در چشم همسرتان است که یک روز معمولی را به روزی خاص و خاطره انگیز برای او تبدیل می کند، معمولا فروشگاه ها در این روز، تخفیفات ویژه ای برای هدیه های مخصوص روز ولنتاین در نظر می گیرند و شما می توانید در کنار احساس پرشورتان، هدیه ای کوچک نظیر: جعبه شکلات مخصوص این روز، گل رز قرمز یا خرس تدی که نماد عشق و لطافت است را متناسب با سن همسرتان انتخاب کنبد و به او هدیه بدهید.

معرفی سورپرایزهای ارزان قیمت برای روز عشق

قاب عکس عاشقانه: عکس های مراسم عروسی و هم چنین ماه عسل خود را که همراه همسرتان به مناطق زیبا و دیدنی رفته اید و خاطرات مشترک و خاصی از آن ها دارید را در قاب عکس زیبایی که طراحی منحصر به فردی دارد، قرار دهید و آن را به همسرتان در روز ولنتاین هدیه دهید. این هدیه جذاب مطمئنا همسرتان را سورپرایز خواهد کرد، سعی کنید، عکس هایی را که خاطرات مشترک و لذت بخشی را به شما و همسرتان یادآوری می کند را انتخاب کنید. او از این که شما با ذوق و شوق و با صرف وقت این عکس ها را برای او گردآوری کرده اید، بسیار خوشحال خواهد شد.

نوشتن خاطرات عاشقانه برای همسر: یک دفتر خاطرات با جلد و طراحی زیبا که حتما رنگ قرمز به عنوان نمادی از عشق و روز ولنتاین در آن به کار رفته باشد را تهیه کنید و عکس هایی از جشن تولد همسرتان، عکس های دونفره خودتان و هر عکسی که خاطرات لذت بخشی را برای شما و همسرتان یادآوری می کند را در صفحات آن بچسبانید در زیر هر عکس خاطره کوتاهی مربوط به آن را بنویسید و به او هدیه دهید، بهتر است، همراه آن نامه ای که احساس قلبی شما را به او بیان می کند را در داخل دفترچه قرار دهید، هنگامی که او دفترچه را باز می کند و محتوای نامه شما و خاطرات مربوط به هر عکس را می خواند، حتما سورپرایز خواهد شد.

فرستادن فایل صوتی یا تصویری برای همسر:  یک ایده بسیار زیبا و جذاب برای ابراز عشق در روز ولنتاین، تهیه یک پیام صوتی با صدای خودتان می باشد، شما می توانید شعری عاشقانه را که مضمون خاصی برای همسرتان دارد را با صدای خود ضبط کنید و به صورت فابل صوتی برای همسرتان بفرستید؛ هم چنین می توانید در اتاقی تاریک که تنها منبع نور آن شمع روشنی می باشد، یک فایل تصویری از خود ضبط کنید و شعری کوتاه که مفهوم آن ابراز عشق شما به همسرتان است را در این فضای رمانتیک بخواهید، این اقدام نه تنها عشق شما را به او ثابت می کند، بلکه خاطره ای ماندگار و زیبا از روز ولنتاین برای او خواهد بود.

نوشتن یادداشت عاشقانه بر روی بادکنک: یکی دیگر از ایده های خلاقانه برای هدیه روز ولنتاین، نوشتن پیام یا شعر های عاشقانه با خودکار اکلیلی بر روی برچسب های کوچک و چسباندن آن روی بادکنک های قلبی و رنگارنگ است، شما می توانید از بادکنک های شفاف نیز استفاده کنید تا یادداشت های شما بر روی آن به خوبی دیده شود؛ هم چنین می توانید بادکنک ها را به هم وصل کنید و در گوشه ای از اتاق آویزان کنید، هنگامی که همسرتان وارد اتاق خواب می شود با این سورپرایز زیبا روبرو خواهد شد و نه تنها شگفت زده می شود بلکه، خاطره زیبایی از این روز و تلاش شما برای ابراز عشقتان در ذهنش باقی خواهند ماند.

معرفی سورپرایز های ارزان قیمت برای روز عشق

همسرتان را به کنسرت یا سینما دعوت کنید

دعوت به سینما یا کنسرت یک ایده جذاب و رمانتیک برای سورپرایز کردن همسرتان است که نشانه توجه شما به علایق او و تلاش برای ایجاد لحظات خاص برای او می باشد. سعی کنید فیلم یا کنسرتی را انتخاب کنید که مورد علاقه همسرتان باشد، اگر او منتظر اکران فیلمی است، این سورپرایز را در این زمان به عنوان هدیه ولنتاین انتخاب کنید و بعد از تهیه بلیط سینما یا کنسرت آن را همراه با یک کارت تبریک روز ولنتاین که نوشته احساسی و عاشقانه ای به آن افزوده شده است را در پاکتی زیبا قرار دهید و بعد صرف شام مورد علاقه همسرتان که خودتان آن را تهیه کرده اید، به او هدیه دهید.

شما با این کار، نه تنها به او یک هدیه جذاب تقدیم کرده اید، بلکه به تقویت روابط عاطفی و ایجاد خاطره ای ماندگار برای خود و همسرتان کمک نموده اید؛ از  طرفی می توانید، هنگامی که با همسرتان به کنسرت یا سینما می روید، یک پاکت پاپ کورن یا شیرینی مورد علاقه همسرتان را همراه داشته باشد تا از میل کردن آن هنگام تماشای کنسرت یا فیلم مورد علاقه خود لذت ببرد؛ هم چنین می توانید از این فرصت استفاده کنید و بعد از رفتن به کنسرت یا سینما با صرف شام رمانتیک دونفره در یک رستوران یا نوشیدن قهوه در کافه مورد علاقه همسرتان، این سورپرایز را تکمیل کنید.

نحوه سورپرایز همسر در خانه

پختن کیک مورد علاقه همسرتان: یکی از ایده های جالب برای سورپرایز کردن همسرتان در روز ولنتاین، تهیه دسر یا کیک مورد علاقه او و قراردادن آن در داخل یخچال می باشد، برای این که همسرتان سورپرایز شود، شما می توانید، گلبرگ های گل رز قرمز را از درب ورودی خانه تا محل یخچال بچینید، وقتی همسرتان وارد خانه می شود، مسیر گلبرگ ها او را کنجکاو خواهد کرد و او را به سمت یخچال هدایت می کند و زمانی که در یخچال را باز می کند با سورپرایز شما مواجه خواهد شد، در صورتی که شما در کنار کیک، روی کارت تبریک ولنتاین جملات پر احساسی برای همسرتان بنویسید، مطمئنا این روز را برایش خاطره انگیز خواهید کرد.

تهیه غذای مورد علاقه و فرستادن به محل کار: غذای مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید، شما می توانید آن را خودتان تهیه کنید یا از رستوران مورد علاقه اش این غذای لذیذ را سفارش دهید، مطمئن شوید که مواد اولیه غذا با کیفیت و تازه باشد؛ هم چنین غذا را به صورت جذابی تزیین کنید و در جعبه یا سبد هدیه قرار دهید، این جعبه را با گل های رز سرخ تزیین کنید و با قراردادن کارت تبریک ولنتاین با پیام عاشقانه در آن سورپرایز خود را تکمیل کنید، سپس آن را در وقت مناسب به محل کار همسرتان بفرستید، مطمئنا او خوشحال خواهد شد و هدیه ولنتاین شما برای او جذابیت خاصی خواهد داشت.

برنامه ریزی برای دورهمی خانوادگی: یکی از روزهای آخر هفته را انتخاب کنید و به مناسبت جشن ولنتاین، غذا، کیک و شیرین های مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید؛ هم چنین منزلتان را با اکسسوری های روز ولنتاین تزیین کنید، استفاده از شمع های قلبی، گل رز قرمز و خرس های کوچک تدی روی میز پذیرایی فضای رمانتیک را برای جشن شما فراهم می کند، لیستی از موسیقی های مورد علاقه همسرتان را آماده کنید  و در هنگام برگزاری دورهمی آن را پخش کنید حتما از خانواده همسرتان در این دورهمی دعوت کنید یکی از سورپرایزهای روز ولنتاین برای همسرتان علاوه بر زحمات شما برای تدارک دورهمی، دیدن پدر و مادر و اقوام نزدیکش می باشد.

قراردادن عکس های دونفره در منزل: عکس هایی از لحظات خاص و عاشقانه خود و همسرتان را انتخاب کنید و آن ها را در نقاط مختلف خانه در قاب هایی زیبا قرار دهید، این مکان ها می تواند اتاق خواب، سالن پذیرایی، آشپزخانه باشد؛ علاوه بر این عکس ها، از شمع های قلبی عطری با رایحه مورد علاقه همسرتان، گل های رز قرمز و قلب های کاغذی برای تزیین خانه استفاده کنید و کارتی با پیام عاشقانه در هر یک از این مکان ها قرار دهید، بهتر است، قبل از بازگشت همسرتان این قاب عکس ها و تزیینات را انجام دهید تا زمانی که او وارد خانه می شود، با دیدن آن ها کاملا سورپرایز شود.

نحوه سورپرایز همسر در خانه

دعوت همسرتان به رستوران یا کافه مورد علاقه اش

یک ایده عالی برای ایجاد لحظه خاص و خاطره انگیز در روز ولنتاین، دعوت همسرتان به رستوران یا کافه مورد علاقه او است که فضایی رمانتیک و مناسب این جشن را داشته باشد. ابتدا با مدیر رستوران تماس بگیرید و برای او توضیح دهید که قصد دارید در ساعت خاصی جشن روز ولنتاین را برگزار کنید، اگر در این رستوران موسیقی زنده اجرا می شود، از مدیر رستوران بپرسید که آیا امکان دارد، اجرای زنده و مخصوص شما و همسرتان در این رستوران برگزار شود؟

در صورت موافقت مدیر رستوران، یک میز برای خودتان و همسرتان رزرو کنید و با او به این رستوران بروید و از لحظات خاص و رمانتیکی که برایتان ایجاد شده است، لذت ببرید، در این صورت جشنی فراموش نشدنی خواهید داشت؛ هم چنین برای زیباتر شدن این جشن با تهیه هدیه ولنتاین و کیک مخصوص این روز همسرتان را سورپرایز کنید.

چگونه در زمان کم همسرتان را در روز ولنتاین سورپرایز کنید؟

رفتن به خرید: غافلگیر کردن همسرتان با پیشنهاد خرید در فروشگاه مورد علاقه اش، می تواند هدیه ای جذاب برای روز ولنتاین باشد. شما باید با برنامه ریزی زیرکانه به طور ناگهانی و غیر منتظره همسرتان را به فروشگاه مورد علاقه اش ببرید، می توانید به او بگویید، فصد خرید مایحتاج خانواده را دارید، از آن جایی که خانم ها، خرید کردن را فوق العاده دوست دارند، حتما همراه شما خواهند آمد و لباس یا لوازم آرایشی و هر آنچه که دوست دارد را انتخاب خواهند کرد و شما با این کار علاوه بر سورپرایز کردن او، عشق و علاقه خود را به او نیز نشان خواهید داد.

ثبت عکس یادگاری در روز ولنتاین: شما می توانید، مکانی خاص که یادآور روزهای اول آشنایی شما و همسرتان است را انتخاب کنید و دوربین یا گوشی همراه خود را بردارید و عکس های یادگاری برای روز ولنتاین بگیرید؛ هم چنین می توانید، به بهترین آتلیه در کرج بروید و عکس هایی را با تم ولنتاینی از لحظات عاشقانه خاصتان به ثبت برسانید. این مکان با نورپردازی مناسب و بک گراندهای استثنایی که برای روز ولنتاین دارد، تصاویری به یادماندنی به شما هدیه می دهد، معمولا در این آتلیه، عکاس حرفه ای شما و همسرتان را راهنمایی می کند که چگونه زیباترین عکس های عاشقانه را در این روز استثنایی داشته باشید.

خرید دسته گل و شکلات: هدیه دادن دسته گل رز قرمز با تزیین خاص روز ولنتاین همراه با کارت تبریکی که احساسات قلبی شما بر روی آن نوشته شده است، سورپرایز جذابی برای همسرتان خواهد بود؛ هم چنین شما می توانید با خرید یک بسته شکلات مخصوص این روز هدیه خود را تکمیل کنید، ولی آنچه که هدیه شما را زیباتر می کند، نحوه تقدیم آن به همسرتان است، بهتر است هنگامی که وارد خانه می شوید، با نگاهی سرشار از عشق به او روز ولنتاین را تبریک بگویید و از او به خاطر تلاش هایش برای حفظ عشقتان قدردانی کنید و با این کار حتما او به احساس شما پی خواهد برد و سورپرایز خواهد شد.

رفتن به پیک نیک: محلی مناسب برای پیک نیک انتخاب کنید. این مکان می تواند پارک، باغ یا هر مکانی باشد که شما و همسرتان در آن احساس راحتی می کنید یا خاطره خاصی از آن دارید و با تهیه ساندویچ، انواع میوه ها و نوشیدنی ها این روز را جشن بگیرید؛ هم چنین می توانید از شمع ها، گل ها و حتی قلب های مخصوص روز ولنتاین برای تزیین سفره ای که می گسترانید، استفاده کنید، این هدیه از طرف هر کدام از شما که باشد، سورپرایز جذابی برای روز عشق و ابراز عشقتان به یکدیگر خواهد بود.

چگونه در زمان کم همسرتان را در روز ولنتاین سورپرایز کنید؟

تفاوت سورپرایز آقایان و خانم ها در روز ولنتاین

تفاوت هایی که در انتخاب هدیه ولنتاین برای آقایان و خانم ها وجود دارد، به ویژگی های شخصیتی و جنسیتی آن ها بستگی دارد؛ هم چنین مربوط به تفاوت در سلیقه، علایق و انتظارات آن ها است. اغلب خانم ها از هدیه گرفتن دسته گل بسیار خشنود می شوند، گل هایی نظیر: رز، لیلیوم و یاسمن از گل های محبوب برای خانم ها است اما آقایان به اندازه خانم ها از هدیه گرفتن گل شاد نمی شوند، آن ها اغلب به عطر، ساعت یا لوازم الکترونیکی علاقه مند هستند؛ از طرفی بسیاری از خانم ها شکلات های مخصوص روز ولنتاین را با طعم های فوق العاده آن می پسندند اما اگر چه آقایان نیز از طعم شکلات لذت می برند، ولی ذائقه آن ها شبیه ذائقه خانم ها نیست و طعم های متفاوت تری را ترجیح می دهند.

خانم ها معمولا از هدیه گرفتن گوشواره، دستبند و انگشتر از همسرشان بسیار خوشحال و هیجان زده می شوند اما آقایان به ساعت مچی و لوازم الکترونیکی علاقه مند هستند به طور کلی آقایان به وسایل کاربردی که در زندگی روزمره قابل استفاده می باشد بیشتر از هدایای فانتزی علاقه مند هستند؛ بنابراین این وسایل سورپرایز مناسبی برای آن ها است. گاهی اوقات نیز برخی از برنامه ها مثل سفری کوتاه یا دعوت شدن به یک کنسرت یا رستوران برای هر دوی آن ها جالب و لذت بخش است؛ البته هنگام انتخاب هدیه برای روز ولنتاین باید به نیازها، سلیقه و تفاوت های فردی طرف مقابلتان با شما توجه کنید.

برای بعضی از آقایان دستگاه اصلاح مو بهترین هدیه برای روز ولنتاین محسوب می شود؛ هم چنین برخی از آقایان به ست تعمیرات مانند جعبه حاوی پیچ گوشتی، چکش، آچار و… بیشتر نیاز دارند و شما با هدیه دادن این ست به آن ها، حتما آن ها را شگفت زده خواهید کرد؛ بنابراین توجه به نیازهای آقایان بسیار مهم است، درحالی که خانم ها به پکیچ مراقبت از پوست یا محصولات آرایشی علاقه مند هستند و یا یک شال و کیف با طراحی زیبای مورد توجه آن ها قرار می گیرد و هدیه ای منحصر به فرد برایشان محسوب می شود. 

قوانین هدیه دادن در روز ولنتاین 

هدیه روز ولنتاین نشانه اهمیتی است که شما برای همسرتان قائل هستید و لازم است در تهیه این هدیه، دقت کافی داشته باشید تا مناسب ترین هدیه را به عزیزترین فرد زندگی تان تقدیم کنید؛ بنابراین بهتر است، به نکات زیر توجه کنید: 

  • یک هدیه با مفهوم خاص به عنوان نمادی از علاقه و توجه شما به همسرتان، می تواند اثر چشمگیری در روابط عاطفی و احساسی شما با او داشته باشد. این هدیه می تواند یک کتاب مورد علاقه همسرتان، یک شاخه گل رز قرمز، جملاتی محبت آمیز و یا یک سفر کوتاه دونفره با او باشد.
  • اگر قصد دارید به رستوران، کنسرت یا مکان خاصی بروید، لازم است، آن را از قبل رزرو کنید؛ زیرا برنامه ریزی برای روز ولنتاین و انتخاب نوع غذا، دسته گل مناسب و… می تواند نشانه اهمیت خاص شما و عشقتان به همسرتان باشد. 
  • مهم ترین اصل در جشن ولنتاین، آشکار کردن، احساس قلبی شما به همسرتان می باشد  و این روز فرصتی برای ابراز این عشق و ارتقا ارتباطات عاطفی شما با او می باشد و شما باید بدانید که لزوما خرید هدیه ای گران قیمت، نمی تواند برای همسرتان ارزشمند باشد، بلکه تلاش شما برای خاص کردن این روز، برای او ارزشمندتر خواهد بود. 
  • اگر قصد خرید هدیه آنلاین را برای همسرتان دارید، بهتر است حداقل یک هفته تا 10 روز قبل از روز ولنتاین، هدیه خود را سفارش دهید تا مطمئن شوید که که این هدیه به موقع به دست همسرتان می رسد؛ زیرا گاهی اوقات تحویل اجناس از طریق پست با تاخیرهایی مواجه می شود و ممکن است شما نتوانید، هدیه خود را در روز ولنتاین به او تقدیم کنید.
  • اگر به روز ولنتاین توجه نکنید و آن را فراموش کرده باشید، همسرتان تصور می کند که به او اهمیتی نمی دهید و به احساسات او ضربه وارد خواهد شد، سعی کنید هدیه شما باعث آزردگی همسرتان نشود به طور مثال: اگر همسرتان کمی اضافه وزن دارد و شما برای کادوی ولنتاین برای او پودر لاغری بخرید، او حتما از شما دلخور خواهد شد؛ زیرا تصور می کند که از نظر شما او اندامی نامناسب دارد و همسر مناسبی برایتان نیست.
  •  شما باید هدیه را با توجه به بودجه مالی و سلیقه همسرتان انتخاب کنید، قبل از روز ولنتاین با همسرتان صحبت کنید تا از نیازهای او مطلع شوید؛ هم چنین می توانید به طور غیر مستقیم اطلاعاتی در مورد سلیقه و انتظارات او به دست آورید؛ به این ترتیب که اگر همسرتان یک لیست خرید در سایت های آنلاین دارد، می توانید، هدیه ای از میان آن لیست انتخاب و برای او خریداری و به او تقدیم کنید، مطمئنا او سورپرایز خواهد شد.
قوانین هدیه دادن در روز ولنتاین 

کلام آخر 

همه ساله روز ولنتاین در 14 فوریه جشن گرفته می شود، در ایران نیز عشاق به خصوص همسران جوان با خرید هدیه برای یکدیگر و تدارک برنامه های ویژه این روز؛ هم چنین استفاده از اکسسوری های روز ولنتاین با تم قرمز، استحکام و پایداری عشقشان را جشن می گیرند و این روز را گرامی می دارند.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. امیدواریم توانسته باشیم؛ به شما راهکارهایی را برای سورپرایز کردن همسرتان در روز ولنتاین معرفی کرده باشیم، در صورت داشتن هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی می‌توانید از طریق سایت تالارتو با ما در میان بگذارید.

3.9/5 - (7 امتیاز)

صدف ترک

سلام صدف ترک هستم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و از سال 98 علاقه مند به تولید محتوا تحت وب شدم. کار من تولید محتوا یونیک در عین حال موثر برای سایت تالارتو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =

دکمه بازگشت به بالا